Trešdiena, 29. Marts, 2023. Agija, Aldonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jaunieši rada jaunas un aizraujošas idejas sava novada uzlabošanai


Jaunieši rada jaunas un aizraujošas idejas sava novada uzlabošanai2018.09.17 Komentāri (0) Jaunieši rada jaunas un aizraujošas idejas sava novada uzlabošanai

15.septembrī Uzvaras pamatskolā tika aizvadīts jau ceturtais jauniešu forums, šoreiz zem nosaukuma “Radu rītdienu šodien”. Forums pulcēja krietnu skaitu jauniešu, kuri visas dienas garumā kopā ar trīs lektorēm un viņu iedvesmojošajiem stāstiem un darbiem, kopā radīja jaunas un aizraujošas idejas sava novada dzīves uzlabošanai. Idejas tika apkopotas un laika gaitā jaunieši kopā ar jaunatnes darbiniekiem un citiem palīgiem tās centīsies realizēt un reāli ieviest novada notikumu un ikdienas dzīvē.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blakus visai lielisku ideju ģenerēšanai, jaunieši pašu iniciatīvas vadīti dienas laikā apguva deju soļus, kuru apguvē iesaistījās jaunietis Kristiāns, daļa jauniešu iemācot dejas soļus un deju, kuru var apskatīt Jaunatne Bauskas novadā instagram un facebook kontos. Tāpat foruma ietvaros tika radīts patīkams vakara noslēgums ar mūziku un dejām, kur jaunieši un organizatori pateicas Bauskas novada jaunietim Kristeram Čakānam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liels paldies visiem jauniešu atbalstītājiem, kuri foruma atklāšanā teica iedvesmojošus vārdus, īpašs paldies Bauskas novada domes priekšsēdētājam Arnoldam Jātniekam, Bauskas novada domes deputātam Artūram Tomam Plešam, arīdzan Uzvaras pamatskolas direktores pienākumu izpildītājai Ilzei Ērglei un Izglītības nodaļas vadītājai Mārai Bauvarei.

Organizatori pateicas ikvienam par dalību jauniešu forumā, kurš tika organizēt projekta “Plānveida ilgtermiņa darba ar jaunatni īstenošana Bauskas novadā”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liene Rotberga,
Jaunatnes lietu speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas