Ceturtdiena, 18. Augusts, 2022. Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jaunieši prezentēs idejas novada izaugsmei


Jaunieši prezentēs idejas novada izaugsmei2015.11.28 Jaunieši prezentēs idejas novada izaugsmei

28. novembrī plkst. 14.00 biedrība "Vizuālās kultūras klubs" sadarbībā ar Bauskas Bērnu un jauniešu centru aicina interesentus uz ideju prezentāciju Bauskas BJC multimediju studijā.

Prezentācijā varēsim iepazīties ar Bauskas un Rundāles novadu jauniešu radošajām idejām kultūras projektiem un pasākumiem 2016. gadā, kad Bauskas BJC svin 50 gadu jubileju. Piecpadsmit 8.-12. klases skolēni no dažādām skolām 24 stundas piedalīsies radošā multimediju darbnīcā - labo ideju un darbu akseleratorā "Domāts. Darīts. Radīts". Pasākumā noslēgumā jaunieši aicina vienaudžus, pašvaldības pārstāvjus un jebkuru iedzīvotāju uz publisku kopīgi radīto ideju prezentāciju. 

Biedrības “Vizuālās kultūras klubs” projekts “Domāts. Darīts. Radīts” ir izglītojošu pasākumu cikls jauniešiem dažādos Latvijas novados. Sadarbībā ar Bauskas Bērnu un jauniešu centru novembrī Bauskā tiks rīkota izglītojoša radošā darbnīca – 24 stundu labo ideju un darbu akselerators. Projekta “Domāts. Darīts. Radīts” mērķis ir, pielietojot inovatīvas, kultūras izpratnē balstītas metodes, motivēt jauniešus dažādos reģionos būt aktīviem vietējās kopienas locekļiem, iedrošināt līdzdalību sev vēlamu pārmaiņu procesu veicināšanā un rosināt izpratni par iedzīvotāju iniciatīvu iespējām un īstenošanu. 

Dmitrijs Ščegoļevs,
projekta vadītājs Bauskā


Citas ziņas