Pirmdiena, 16. Maijs, 2022. Edijs, Edvīns

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jaunieši aptaujā aicināti paust viedokli par sev svarīgiem jautājumiem


Jaunieši aptaujā aicināti paust viedokli par sev svarīgiem jautājumiem2020.07.14 Komentāri (0) Jaunieši aptaujā aicināti paust viedokli par sev svarīgiem jautājumiem

Izglītības un zinātnes ministrija aicina jauniešus piedalīties Latvijas jauniešu aptaujā 2020 un paust viedokli par sev aktuāliem jautājumiem. Iegūtie rezultāti sniegs būtisku ieguldījumu jaunatnes politikas plānošanā un izstrādē. Aptauja ir daļa no Eiropas Jaunatnes dialoga, kurā Eiropas un Latvijas jauniešiem ir iespēja iesaistīties dialogā ar politikas veidotājiem un lēmumu pieņēmējiem, sniedzot savu ieguldījumu politikas veidošanā.

Eiropas Jaunatnes dialoga mērķis ir panākt pozitīvas pārmaiņas jaunatnes politikā vietējā, reģionālā, valsts un Eiropas līmenī. Piedalīties aptaujā līdz 24. jūlijam ir iespējams gan individuāli, gan grupas sesijās. Izveidojot grupas sesiju, ir iespējams sekot līdzi grupas dalībnieku atbilžu statistikai. Ieteicams veidot grupas sesiju, ja grupas dalībnieku skaits ir lielāks par pieciem cilvēkiem. Aptaujas sākumā dalībnieki var izvēlēties vienu no trim aptaujas tēmām.

 

Tēmā “Iesaiste” ir iekļauti jautājumi par jauniešu līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē. Jautājumi par jauniešu informētību par Eiropas Savienību un tās piedāvāto iespēju izmantošanu ir apkopoti tēmā “Saikne ar ES”.

 

Savukārt tēmā “Atbalsts” var atbildēt uz jautājumiem par nepieciešamo atbalstu jauniešu attīstībai.

 

Aicinām aizpildīt aptauju: ŠEIT

 

Video pieejams: ŠEIT. Jautājumu gadījumā lūgums rakstīt uz jaunatneslietas@izm.gov.lv.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas