Otrdiena, 27. Septembris, 2022. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jaunie Bauskas aktieri Liepājā


Jaunie Bauskas aktieri Liepājā2016.06.15 Komentāri (0) Jaunie Bauskas aktieri Liepājā

Bauskas Bērnu un jauniešu centra (BJC) teātra pulciņš un Bauskas sākumskolas teātra kopa “’Ancīši” kopā ar  režisorēm Aigu Baltalksni un Anitu Feldmani no 2.līdz 4.jūnijam piedalījās Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivālā «Spēlēsim TE-ĀTRI». Jaunajiem aktieriem līdzi brauca arī BJC metodiķe V.Puķe un Bauskas sākumskolas direktores vietniece Inita Nagņibeda un skolotāja Inese Masjule.

2.jūnija vakarā koncertzālē “’Lielais dzintars” 1.stāvā notika festivāla atklāšanas pasākums, kurā vairāk kā 70 bērnu un jauniešu teātra kolektīvi iepazīstināja ar sevi, rādot atraktīvu prezentāciju.

3.jūnijā uz Eksperimentālās skatuves, kas atradās koncertzāles 6.stāvā, uzstājās mūsu abu teātru bērni un jaunieši.  BJC teātra pulciņš režisores A.Baltalksnes vadībā izrādīja A. Grīnieces lugu «Raganiņas klapatas», bet Bauskas sākumskolas 3. b klases teātra kopa «Ancīši» visus iepriecināja ar režisores Anitas Feldmanes iestudēto Evijas Gulbes lugu «Mazie pigoriņi».

4.jūnijā varējām baudīt Liepājas Ģimenes svētku atmosfēru, apmeklējot dažādas radošās darbnīcas, izstādes, amatnieku sētu, koncertus, piedalījāmies arī svētku gājienā kopā ar Kurzemes dejotājiem. Daugavas stadionā varējām vērot deju kolektīvu koncertu.

Visas 3 dienas varēja iepazīt teātra festivāla 72 iestudējumus 3 dažādās zālēs, arī Bauskas jaunie mākslinieki apmeklēja vairākas izrādes. Brīvajā laikā peldējāmies jūrā, apmeklējām Jūrmalas parku, iepazinām pilsētas šarmu, staigājot pa Liepājas ielām un interesantām vietām, aizbraucām līdz Karaostai un Ziemeļu molam.

Īpašu sirsnību, rūpes un atsaucību izjutām no mūsu mājvietu saimniekiem – Liepājas Centra sākumskolas darbiniekiem, ar garšīgām maltītēm mūs lutināja šīs skolas pavāres. Paldies kurzemniekiem par radīto mājas sajūtu!

Tāpat mīļš paldies mūsu šoferītim Laimonim par siltu smaidu, pacietību, precizitāti, atbalstu un drošu braukšanu ērtā un tīrā autobusā.

Bet vislielākais paldies mūsu bērniem un jauniešiem - viņi Liepāju piepildīja ar atraktīvu un kvalitatīvu teātra mākslu, radošu un krāsainu pašizpausmes prieku. Jāuzteic arī bērnu fiziskā izturība - katru dienu ļoti daudz staigājām kājām, bet vakaros nogurumu nemaz nevarēja just.

 Paldies vecākiem par uzticēšanos un atbalstu, paldies abām režisorēm par ieguldīto darbu.

Atgriežoties mājās, saņēmām vēl vienu priecīgu ziņu - Bauskas sākumskolas teātra kopai “’Ancīši”( režisore A.Feldmane) piešķirta žūrijas specbalva un VISC  diploms par atraktīvu iestudējumu.

FOTOGALERIJA ŠEIT!

Bauskas sākumskolas direktores vietniece Inita Nagņibeda


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas