Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

JAUNATNES SPORTA LAUREĀTS 2016


JAUNATNES SPORTA LAUREĀTS 20162016.12.20 Komentāri (0) JAUNATNES SPORTA LAUREĀTS 2016

Bauskas Kultūras centrā 16.decembrī notika ikgadējais Bauskas un Rundāles novada bērnu un jaunatnes sporta pasākums „Jaunatnes sporta laureāts 2016”.

Ir noslēgusies vēl viena sezona bērnu un jaunatnes sporta aktivitātēs. Gads mūsu novada jaunajiem sportistiem bijis īpaši veiksmīgs. Izcīnītas uzvaras ne tikai Latvijas valsts čempionātos, bet arī starptautiskās sacīkstēs. Desmit sporta veidos tika apbalvoti 104 sporta laureāti, un 58 sportisti saņēma veicināšanas balvas. Īpaši gribētos atzīmēt vieglatlēta Laura Kaufmaņa uzstādīto Latvijas rekordu diska mešanā junioriem (53,05 m.), kā arī mūsu novada ūdens motosportistes Endijas Zaumanes sasniegtos divus pasaules ātrumrekordus JT 250 laivu klasē. Liels prieks, protams, ir arī par mūsu florbolistu izcīnīto trešo vietu Latvijas Olimpiādē.

Kopā ar sportistiem priecājas arī viņu treneri, kuri ar savām zināšanām un entuziasmu ir palīdzējuši sasniegt augstvērtīgos rezultātus. Arī jauno sportistu vecāki un atbalstītāji nav žēlojojuši laiku un līdzekļus, palīdzējuši audzināt mūsu izcilnieku paaudzi. Bērnu un jaunatnes sporta skola lepojas ar saviem atbalstītājiem – ģimenēm, entuziastiem, sabiedriskajiem treneriem. Tie ir ļaudis, kuriem patiesi rūp savu bērnu un visa novada jauniešu fiziskā attīstība, viņu veiksmes un neveiksmes.

LAUREĀTI

Bauskas novada jaunatnes sporta laureāti florbolā: Dinārs Vaitaitis, Pēteris Zeltiņš, Toms Niedre, Rihards Mallons, Gints Velmunskis, Armands Lauva, Elvis Holsts, Rolands Kovaļevskis, Aivis Barkovskis, Romualds Paulovičš,Valdis Vāvers, Ņikita Maksurovs, Lotārs Melderis, Reinis Kirilko, Zigmārs Liepa, Uģis Ritvars Jirgensons, Artis Barkovs.

Treneri: Ingus Panteļejevs, Agris Grandovskis, Normunds Gruckis

Bauskas novada jaunatnes sporta laureāti basketbolā: Mārtiņš Ābele, Miks Cepure, Roberts Cers, Niks Konstantīns Dibets, Matīss Gulbis, Anrijs Janševskis, Reinis Krūmiņš, Artis Lagužnieks, Endijs Monkevičs, Jānis Rācenis, Armands Segliņš, Reinis Solzemnieks, Alens Andrejevs, Lauris Artimovičs, Arnolds Fridrihsons, Dāvis Karļuks.

Atzinības raksts basketbolā: Kristians Lauva, Arvis Sūna, Ivo Karja, Henrijs Obolevičs, Raimonds Lavenieks, Ričards Kalinka, Daniels Brazjuļs, Ralfs Brazauskis, Roberts Smilga, Edijs Luņģis, Hardijs Mankēvičs, Nils Rets Slakteris, Emīls Polovko, Kaspars Pīpiņš, Rihards Rācenājs, Aleks Simsons, Artis Brazauckis, Krišjānis Kugrēns, Kristiāns Zvirbulis, Ralfs Bēka, Markuss Kardovočs, Adrians Augusts, Dāvis Smiltnieks, Ervīns Eisaks, Eduards Maikūns, KristersRudevičs, Markuss Kaufmanis, Kristaps Zviedris, Maikls Burmistrovs, Braiens Burmistrovs, Adrians Šukelovičs, Gustavs Škutāns, Ēvalds Savickis.

Treneri: Māris Šekavs, Līga Rimševica, Juris Ojāru.

Bauskas novada jaunatnes sporta laureāti galda tenisā: Karīna Gailīša, Ance Šastakoviča, Daniela Kučinska, Kristers Odziņš.

Treneris: Modris Indriksons

Bauskas novada jaunatnes sporta laureāti dambretē: Everts Rūdolfs Lepsis, Toms Brigmanis, Ardis Māskis, Emīls Artis Elmanis, Oksana Paegle, Dace Degole, Linda Krūmiņa, Reinis Štāls, Denijs Vilhelms Krauklis, Pāvels Seredickis, Niks Naidžels Zeltiņš, Maruta Opočkina.

Atzinības raksts dambretē: Sanija Valinika, Amanda Opočkina.

Treneri: Inga Bernāte, Ilgvars Ūdris, Jeļena Vederņikova.

Bauskas novada jaunatnes sporta laureāti brīvajā cīņā: Daniels Lavrinovičs, Edijs Rutka, Edgars Grišulis, Markuss Straumanis, Dāvis Rimševics, Jēkabs Ķikurs, Krišjānis Ķikurs, Kitija Kanapecka, Artūrs Alksnis,

Atzinības raksts brīvajā cīņā: Marta Rutka, Betija Rutka, Rūta Rutka, Keita Bērzleja, Laura Jonase, Andrejs Maslobojevs.

Treneri: Jurijs Ručkanovs, Andrejs Vasiļjevs.

Bauskas novada jaunatnes sporta laureāti futbolā: Elīza Spruntule, Ritvars Briedis, Renāte Gaugere.

Atzinības raksts futbolā: Ričards Rapševics, Rainers Jegorovs, Ivo Jarmaļuks, Kristers Panteļejevs, Adrians Danoss, Rihards Birznieks, Ēriks Markalovs, Edvīns Mučička, Tomass Valts Jirgensons. 

Treneris: Arturs Kupčiuns

Bauskas novada jaunatnes sporta laureāti ūdens motosportā: Nils Rets Slakteris, Elīza Lakoviča-Lakovica, Varis Jātnieks, Endija Zaumane, Laura Lakoviča-Lakovica, Miks Zaharčenoks, Toms Bundzinskis, Kristers Mangins, Ralfs Zaharčenoks, Roberts Katkovskis, Kristers Latuns, Anaisa Žuravļa.

Treneris: Reinis Paegle

Bauskas novada jaunatnes sporta laureāts novusā: Žanis Pilickis.

Treneris: Aldis Pavilons

Bauskas novada jaunatnes sporta laureāts tekvando: Inese Tarvida, Jolanta Tarvida.

Bauskas novada jaunatnes sporta laureāti vieglatlētikā: Ilona Dramačonoka, Solvita Dzilnava, Amanda Savicka, Emīls Rūgums, Roberts Gļauda, Elīza Puķāne, Lauris Kaufmanis, Dāvis Kaufmanis, Ģirts Dubinskis, Sendija Jakabsone, Raivo Saulgriezis, Einārs Lazdiņš, Gerda Kerija Dreimane, Arnolds Fridrihsons, Haralds Ladusāns, Dāvids Kutra, Krišjānis Upenieks, Mario Segliņš, Ralfs Strioga, Valts Smilga, Rinalds Smilga, Samanta Repse, Aksels Griba, Rendijs Griba, Arvis Sūna, Lauris Artimovičs, Jorens Maskals, Andris Skadiņš.

Atzinības raksts vieglatlētikā: Jānis Strazdiņš, Santa Ģērve, Keitija Liepa.

Treneri: Aina Indriksone, Ilona Dramačonoka, Ilze Ladusāne, Raivis Maķevics, Vilnis Zariņš, Linda Jakutāviča.

Pasākumā tika suminātas vispārizglītojošās mācību iestādes to skolotāji un direktori. Latvijas Olimpiskās komitejas goda rakstu „Par ieguldījumu bērnu un jaunatnes sporta attīstībā Bauskas novadā” Bauskas 2. vidusskolas direktorei Verai Grigorjevai pasniedza LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, kā arī Olimpiešu kluba izpildirektore Baiba Veisa izteica atzinību Bauskas sākumskolas direktorei Linutai Ģerģei un Bauskas pamatskolas direktoram Jānim Rumbam.

1. Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļu 1.vietas ieguvēja kopvērtējumā 1.skolu grupā 2015./2016.mācību gadā – ĪSLĪCES VIDUSSKOLAI. Direktore Irina Vargušenko, sporta skolotāja Ilze Ladusāne.

2. Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļu 2.vietas ieguvēja kopvērtējumā 1.skolu grupā 2015./2016.mācību gadā – BAUSKAS 2.VIDUSSKOLAI. Direktore Vera Grigorjeva, sporta skolotāja Jeļena Vederņikova, sporta skolotājs Aleksejs Grigorjevs.

3. Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēļu3.vietas ieguvēja kopvērtējumā 1.skolu grupā 2015./2016.mācību gadā – BAUSKAS VALSTS ĢIMNĀZIJAI. Direktors Raimonds Žabovs, sporta skolotājs Ivars Prīsis, sporta skolotājs Andrejs Vasiļjevs.

4. Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļuveicināšanas balvu kopvērtējumā 1.skolu grupā 2015./2016.mācību gadā – BAUSKAS SĀKUMSKOLAI. Direktore Linuta Ģerģe

1. Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļu 1.vietas ieguvēja kopvērtējumā 2.skolu grupā 2015./2016.mācību gadā – VECSAULES PAMATSKOLAI. Direktore Lilija Bula, sporta skolotājs Arturs Kupčiuns.

2. Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļu 2.vietas ieguvēja kopvērtējumā 2.skolu grupā 2015./2016.mācību gadā – CODES PAMATSKOLAI. Direktore Laila Jurcika, sporta skolotāja Linda Jakutāviča.

3. Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļu 3.vietas ieguvēja kopvērtējumā 2.skolu grupā 2015./2016.mācību gadā – GRIĶU PAMATSKOLAI. Direktore Daiga Vīlipa, sporta skolotāja Ināra Klimoviča, sporta skolotāja Sanita Platonova – Simsone.

4. Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļu veicināšanas balvu kopvērtējumā 2.skolu grupā 2015./2016.mācību gadā – MEŽOTNES PAMATSKOLAI. Direktore Daina Lapkovska.

1. Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļu 1.vietas ieguvēja kopvērtējumā vidusskolu grupā 2015./2016.mācību gadā – BAUSKAS VALSTS ĢIMNĀZIJAI. Direktors Raimonds Žabovs, sporta skolotāji: Ivars Prīsis un Andrejs Vasiļjevs.

2.Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļu 2.vietas ieguvēja kopvērtējumā vidusskolu grupā 2015./2016.mācību gadā – KANDAVAS LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKUMA SAULAINES TERITORIĀLAJAI STRUKTŪRVIENĪBAI. Struktūrienības vadītāja Laila Jirgensone; sporta skolotāja Ingūna Šekava.

3. Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēļu 3.vietas ieguvēja kopvērtējumā vidusskolu grupā 2015./2016.mācību gadā BAUSKAS 2.VIDUSSKOLAI. Direktore Vera Grigorjeva, sporta skolotāja Jeļena Vederņikova, sporta skolotājs Aleksejs Grigorjevs.

4. Bauskas un Rundāles novada skolēnu sporta spēļu veicināšanas balva kopvērtējumā vidusskolu grupā 2015./2016.mācību gadā UZVARAS VIDUSSKOLAI. Direktore Elita Borkovska.


Gads tuvojas noslēgumam, un jaunais ar darba sparu sagaida mūs visus, uzlikdams tiekties un sasniegt jaunus un aizvien augstākus mērķus.

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sportas kolektīvs un direktore skola visiem novada iedzīvotājiem novēl veselību, neatlaidību un veiksmi jaunajā 2017.gadā!

PALDIES ATBALSTĪTĀJIEM:

Galda tenisā: Daigai Muceniecei.

Brīvajā cīņā: Anatolijam Abramovam, Baibai Rutkai.

Dambretē: Elgaram Lepsim, Mārim Bergam.

Basketbolā: Jurija Brazjuļa ģimenei, Uvja Slaktera ģimenei, Normunda Burmistrova ģimenei, Marinai Eisakai, Ingūnai Škutānei – Kustavai, Arņa Simsona ģimenei, Mārča Rācenāja ģimenei, Jura Artimoviča ģimenei, Jāņa Bulkas ģimenei.

Vieglatlētikā: SIA „LINAS AGRO” valdes priekšsēdētājam Armandam Raguckim, Māra Upenieka ģimenei.

Ūdens motosportā: Miervaldim Zaharčenokam, Jānim Zaumanim, Atim Slakterim

Paldies Bauskas novada domei un administrācijai: Raitim Ābelniekam, Jānim Kalinkam, Inetai Ruhockai, Voldemāram Čačam, Andrim Juškevicam, Ievai Šominai, Ilzei Tijonei.

Paldies laikraksta „Bauskas Dzīve” komandai: Anitai Rozentālei, Artūram Dulbem, Uldim Varnevičam.

Aivars Solzemnieks, 
Bauskas BJSS metodiķis

FOTO: Uldis Varnevičs

Vairāk fotoattēlu ŠEIT!  


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas