Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jaunā norēķinu un saziņas vietne SIA «Bauskas ūdens» klientiem


Jaunā norēķinu un saziņas vietne SIA «Bauskas ūdens» klientiem2021.12.29 Komentāri (0) Jaunā norēķinu un saziņas vietne SIA «Bauskas ūdens» klientiem

Turpinot pakalpojumu kvalitātes attīstību un reaģējot uz pašreizējās epidemioloģiskās situācijas izaicinājumiem, SIA "Bauskas ūdens” piedāvā saviem klientiem arvien jaunus veidus norēķiniem un komunicēšanai ar uzņēmumu. Viens no tiem ir tiešsaistes vietnē Bill.me.

Bill.me ir pārskatāma un mūsdienīga rēķinu pārvaldības un saziņas platforma, kas nodrošina ātru informācijas apmaiņu starp klientu un pakalpojuma sniedzēju. Iedzīvotāji visos valsts reģionos jau vairākus gadus izmanto vietni ērtākai rēķinu apmaksai un skaitītāju rādījumu noziņošanai.

“Spriežot pēc cilvēku atsaucības - šobrīd mūsu platformu Latvijā aktīvi lieto vairāk par 50 tūkstošiem lietotāju - arvien vairāk iedzīvotāju sāk izmantot mūsdienu tehnoloģiju iespējas savā labā,” stāsta Bill.me projektu vadītāja Alisa Dudareva.

 

Arī SIA “Bauskas ūdens” valdes loceklis Imants Svētiņš uzskata par pienākumu piedāvāt klientiem un popularizēt instrumentus, kurus tie var izmantot kvalitatīvi augstākā dzīves līmeņa sasniegšanai.

 

“Bill.me risinājums ir profesionāli izstrādāts, uz tehnoloģijām balstīts ikmēneša rēķinu pārvaldības un skaitītāju noziņošanas rīks mūsu klientiem. Servisa priekšrocības ir īpaši viegli pamanāmas tieši šobrīd, kad epidemioloģiskā situācija ir tik sarežģīta un komunikācija ar klientiem bieži vien ir apgrūtināta,” norāda valdes loceklis Imants Svētiņš.

 

Bill.me - vienkārši ērti

Ikvienam SIA ”Bauskas ūdens” klientam būs pieejams personīgais lietotāja profils Bill.me vietnē, proti ērts vadības panelis ātrai rēķinu saņemšanai un apmaksai, skaitītāju rādījumu noziņošanai ar vienu klikšķi un ērtai komunikācijai ar uzņēmumu. Papildus tiešsaistes vietnei ir pieejama bezmaksas mobilā lietotne iOS, Android un Huawei ierīcēm, kas nodrošina absolūto servisa lietošanas brīvību. Turklāt, Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgajai datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem Visa un MasterCard maksājumu drošības standartiem.

 

“Mūsu pieredze liecina, ka liela nozīme ir ērtam un saprotamam rīkam. Esam priecīgi, ka laika gaitā mums izdevies apgāzt divus pastāvošos mītus – to, ka reģionos un gados vecāki iedzīvotāji kūtrāk izmanto digitālos kanālus. Gandrīz 40% no mūsu platformas lietotājiem Latvijā ir cilvēki vecumā virs 55 gadiem,” atklāj A.Dudareva.

 

Kā kļūt par Bill.me lietotāju?

Reģistrācija, rēķinu saņemšana, rādījumu nodošana Bill.me vietnē ir bez maksas. Visi klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu saziņai ar SIA ‘’Bauskas ūdens’’ saņems reģistrācijas saiti. Pārējos klientus aicinām uz e-pasta adresi norekini@bauskasudens.lv iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, klienta numurs, īpašuma adrese.

 

Vairāk informācijas par Bill.me iespējām un priekšrocībām var iegūt tīmekļa vietnē www.bill.me.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas