Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jauna atbalsta programma esošajiem uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem


Jauna atbalsta programma esošajiem uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem2016.01.26 Komentāri (0) Jauna atbalsta programma esošajiem uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem

Ekonomikas ministrija izstrādājusi un saskaņošanai nodevusi programmas projektu, kuras mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību Latvijas reģionos.

Programmas „Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros uzņēmējdarbības uzsācēji un jau esošie uzņēmēji varēs saņemt atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai.

Atbalstu 100% apmērā varēs saņemt par darba vietu atvērta tipa birojā, inkubācijas pasākumiem un mentoru atbalstu (pirms-inkubācija).

Savukārt atbalsts konsultāciju (eksports, mārketings, dizains, grāmatvedība utt.), prototipu izstrādes, iekārtu, algu, telpu, materiālu u.c. izmaksām būs 50% apmērā (inkubācija).

Programmas ietvaros atbalstu varēs saņemt gan fiziskas, gan juridiskas personas.

Interesentiem, kuri vēlētos izmantot programmas sniegtās iespējas, lūgums sazināties ar Bauskas novada administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāju Lailu Stapkeviču, e-pasts: laila.stapkevica@bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas