Svētdiena, 26. Jūnijs, 2022. Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Ingūna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Jau otro gadu Īslīces kultūras namā notiks labdarības koncerts «Spārnus veidojam kopā»


Jau otro gadu Īslīces kultūras namā notiks labdarības koncerts «Spārnus veidojam kopā»2021.11.25 Komentāri (0) Jau otro gadu Īslīces kultūras namā notiks labdarības koncerts «Spārnus veidojam kopā»

Sestdien, 18. decembrī, plkst. 18.00 Īslīces Kultūras namā (Bauskas novads, Īslīces pagasts, Rītausmas) biedrība “Laiks Jauniešiem” sadarbībā ar Īslīces pagasta pārvaldi un Bauskas novada nevalstiskajām organizācijām jau otro gadu rīkos labdarības koncertu “Spārnus veidojam kopā”.

Labdarības koncertā uzstāsies gan jauni talanti, gan Latvijā pazīstami mākslinieki – Guntis Veits no grupas “Credo”, Valters Pūce un Dainis Tenis no grupas “DAGAMBA”, Mārtiņš Jātnieks ar grupu “The Farmers”, Kristīne Šomase, Sabīne Berezina, Aivo Oskis, Sandija Vīgante, Patrīcija x Anna, grupa “Bekars” un  populārās mūzikas izpildītāju studijas ,,APRĪĻA PILIENI” solisti. Mākslinieku saraksts līdz koncerta norises dienai vēl var arī papildināties.

 

 

Labdarības koncerta “Spārnus veidojam kopā” galvenais organizators Gints Jankovskis:  “Esmu gandarīts, ka jau otro gadu pēc kārtas Īslīces Kultūras namā norisināsies labdarības koncerts un tajā ziedotie līdzekļi tiks izlietoti maratona “Roku Rokā” norisei. Kopā ar jauniešiem būsim parūpējušies arī par īpašu Ziemassvētku sajūtu un dažādiem pārsteigumiem koncertā – uz tikšanos Īslīcē!”.

 

Biļetes uz labdarības koncertu ir iespējams iegādāties mājaslapā https://www.bezrindas.lv/lv/labdaribas-koncerts-sparnus-veidojam-kopa/9903/. Visus iegūtos finanšu līdzekļus izlietos labdarības maratonā “Roku Rokā” – palīdzībai grūtībās nonākušām ģimenēm, cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un vientuļajiem pensionāriem.

 

Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc ZAĻĀ drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas. Bērniem līdz 11 gadiem sertifikāts nav jāuzrāda, bet bērniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

 

Svarīga informācija!!! Apmeklējot pasākumu kopā ar bērniem, kuriem nav sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta, lūdzam, biļetes Jūs iegādāties tikai D sektorā – tas būs nodalīts atsevišķi pēc valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar pasākuma organizatoru, biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētāju Gintu Jankovski zvanot uz tālruni +371 28 646 934 vai e-pastu: info@laiksjauniesiem.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas