Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

“Jandāls” jubilejas gadu Bauskā ieskandinās koncertā “Divi, divi, kas tie divi”


“Jandāls” jubilejas gadu Bauskā ieskandinās koncertā “Divi, divi, kas tie divi”2016.01.30 Komentāri (0) “Jandāls” jubilejas gadu Bauskā ieskandinās koncertā “Divi, divi, kas tie divi”

Tautas deju ansamblis (TDA) “Jandāls” 30.janvārī Bauskas Kultūras centrā aicina uz koncertu “Divi, divi, kas tie divi". Šajā sezonā, kad nopelniem bagātais deju kolektīvs svin 55. jubilejas gadu, šis būs pirmais deju kopas koncerts Bauskā.

TDA “Jandāls” vadītāja Tamāra Ļisovcova stāsta, ka koncertā “Divi, divi, kas tie divi” paredzēts izpildīt dejas no Tautas deju ansambļu svētku repertuāra, kas 28.maijā notiks Cēsīs. 

Taču vēl pirms ansambļu sadanča Cēsīs, 2016.gada aprīlī “Jandāls” atzīmēs savu 55. jubileju. Svarīgo notikumu plānots svinēt ar grandiozu koncertu. Jau tagad ir zināms, ka “Jandāla” viesi būs deju kolektīvs no Gruzijas, ar ko mūsu dejotāji sadraudzējušies pērnā gada maijā, kad piedalījās Gruzijas Neatkarības svētkos Bauskas sadraudzības pilsētā Hašuri. 

 

Koncertā “Divi, divi, kas tie divi” uzstāsies tautas deju ansambļi “Jandāls”, “Dardedze” un "Gatve" no Rīgas, “Jaunība” no Jelgavas, kā arī jauniešu deju kolektīvi “Pūpolītis” no Lielvārdes, “Māra” no Mālpils, “Mēmelīte” no Bauskas un “Silava” no Līvāniem.

Koncerta sākums plkst.19.00, ieeja bez maksas.

Elīna Māla
Bauskas Kultūras centra
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas