Sestdiena, 25. Jūnijs, 2022. Maiga, Milija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izveidota Facebook lapa Atbalsts uzņēmējiem


Izveidota Facebook lapa Atbalsts uzņēmējiem2014.11.14 Komentāri (0) Izveidota Facebook lapa Atbalsts uzņēmējiem

Ekonomikas ministrija ir izveidojusi Facebook lapu „Atbalsts uzņēmējiem”www.facebook.com/atbalstsuznemejiem, kurā informēsim par šobrīd pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, kā arī par plānotajām ES fondu programmām 2014 . - 2020. gada plānošanas periodā. Vienlaikus šeit publicēsim arī informāciju par organizētajiem pasākumiem komersantiem.

„Ekonomikas ministrija kopā ar mūsu sadarbības partneriem  šogad kopumāorganizējusi 18 forumus „Atbalsts uzņēmējiem” dažādās Latvijas pilsētās, kurus apmeklējuši vismaz 1200 komersanti. Uzņēmēju lielā interese par forumiem un tajās diskutētajām tēmām bija galvenā motivācija Ekonomikas ministrijai izveidot īpašu lapu Facebook, vienkopus publicējot informāciju par aktuālajām atbalsta programmām un informatīvajiem pasākumiem, vienlaikus arī paplašinot ministrijas komunikāciju ar sabiedrību, šoreiz jo īpaši ar uzņēmējiem, sociālajos medijos,” uzsver Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis.

Facebook lapā, galvenokārt, plānojam stāstīt par Ekonomikas ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Garantiju aģentūras un Latvijas finanšu attīstības institūciju Altum administrētajām programmām un organizētajiem pasākumiem.

Pēc iespējas centīsimies apkopot informāciju par aktuālo uzņēmējiem, publicējot informāciju arī par Nodarbinātības valsts aģentūras un Lauku atbalsta dienesta atbalsta programmām un pasākumiem uzņēmējiem.

Aicinām Jūs sekot jaunumiem Facebook lapā „Atbalsts uzņēmējiem” un izplatīt šo informāciju saviem biedriem un sadarbības partneriem.

Cieņā
Evita Urpena
Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr: 67013193
E-pasts: Evita.Urpena@em.gov.lvatbalstsuznemejiem@em.gov.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas