Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izsludināts talantu konkurss „Ineses Galantes Talanti 2015”


Izsludināts talantu konkurss „Ineses Galantes Talanti 2015”2015.01.15 Komentāri (0) Izsludināts talantu konkurss „Ineses Galantes Talanti 2015”

Otro gadu pēc kārtas jaunieši no visas Latvijas tiek aicināti piedalīties jauno klasiskā mūzikas talantu konkursā „Ineses Galantes Talanti”. Šobrīd ir sācies konkursa pirmās kārtas pieteikšanās posms un tas risināsies līdz nākamā gada 10. februārim. Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu interesi par klasisko mūziku un nodrošināt to profesionālo attīstību, dāvinot iespējas arī piedalīties īpašās meistarklasēs. Konkursā aicināti piedalīties vokālisti, stīgu instrumentu, pūšaminstrumentu, sitaminstrumentu un klavierspēles mākslinieki. Kā ierasts, arī šogad iespēja sevi parādīt tiks dota arī Latvijas reģionos dzīvojošajiem jauniešiem.

Konkursu vērtēs profesionāla žūrijas komisija, kuras sastāvu apstiprina „Ineses Galantes fonds”. Žūrijas vērtēšanas kritēriji – dalībnieka personības spilgtums, tehniskās iemaņas, izpildījuma mākslinieciskais augstvērtīgums, izvēlētā repertuāra atbilstība un dalībnieka skatuviskās iemaņas.

Kā jaunums šogad ir arī visu kategoriju laureātiem sniegtā iespēja piedalīties festivāla „Summertime – aicina Inese Galante” profesionālu mākslinieku vadītajās meistarklasēs. Tāpat uzvarētāji iegūs diplomus, naudas balvas 500, 300 vai 100 EUR apmērā, pusgada mācību stipendijas 100 EUR mēnesī un uzaicinājumu uzstāties nākamā gada „Summertime” festivālā.

Šogad jaunos talantus atbalsta „Olainfarm” un „Rietumu bankas labdarības fonds”. Mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu profesionālo interesi par klasisko mūziku, motivēt un popularizēt viņu darbību mūsu valstī un arī ārpus tās.

Papildu informācija par talantu konkursa norisi ir pieejama konkursa mājas lapā www.inesesgalantestalanti.lv. Konkursa nolikums pieejams šeit, bet pieteikuma anketa – šeit. Tajā arī tiks publicēti pusfinālam izvirzīto konkursantu video, lai noteiktu skatītāju simpātiju.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas