Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

​Izsludināts balvu konkurss „Cilvēka izaugsmei"


​Izsludināts balvu konkurss „Cilvēka izaugsmei2015.01.21 Komentāri (0) ​Izsludināts balvu konkurss „Cilvēka izaugsmei"

Latvijas izaugsme un labklājība ir atkarīga no tās iedzīvotājiem. Pašaizliedzīgi, talantīgi un aktīvi cilvēki, kuri spēj iedvesmot arī citus, ir lielākā mūsu bagātība.

Lai godinātu Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par īpašiem nopelniem un ieguldījumu cilvēka izaugsmē, ir izsludināts balvu konkurss "Cilvēka izaugsmei".
Pasākumu jau otro gadu pēc kārtas rīko Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā, ASV vēstniecība Latvijā un Latvijas Pilsoniskā alianse.

Balvas mērķis ir vairot cilvēka izaugsmes nozīmi un rosināt sociālās atbildības iniciatīvas, atspoguļojot labās prakses piemērus.

Balvai ir četras kategorijas, kas akcentē ilgtermiņa ieguldījumu sociālās atbildības, izglītības, veselības un bērnu labklājības jomā:

1. Par sociālo atbildību. Par izciliem sasniegumiem sabiedrības attīstībā, veicot ilggadīgu darbu sabiedrības labā, tai dāsni atvēlot laiku, zināšanas, finanšu vai organizatoriskos resursus.

2. Par izcilu ieguldījumu izglītībā. Par izglītības un mācību kvalitātes un pieejamības veidošanu un uzlabošanu iedzīvotājiem visa mūža garumā.

3. Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā. Par veselīga dzīvesveida veicināšanu, indivīda un sabiedrības veselības un labklājības atbalstīšanu un uzlabošanu, kā arī nevienlīdzības mazināšanu veselības aprūpes jomā.

4. Par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē. Par bērnu un jauniešu labklājības un veselīgas attīstības sekmēšanu un mīlošas, stabilas aprūpes nodrošināšanu.

Konkursa uzvarētāji saņems tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru „Asns", goda diplomu un ielūgumu uz apbalvošanas ceremoniju ar iespēju tikties ar augsta līmeņa amatpersonām un sabiedrības pārstāvjiem.

Balvas pretendenti ir Latvijas pilsoņi, kā arī uzņēmējsabiedrības, biedrības un nodibinājumi, kas reģistrēti Latvijas Republikā. Pretendentus balvas saņemšanai var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona. Pretendenti nevar izvirzīt paši savu kandidatūru, kā arī iepriekšējā gada konkursa laureāti nevar tikt izvirzīti balvai atkārtoti.

Pieteikšanās balvu konkursam izsludināta no 2015. gada 12.janvārī. Pieteikumus balvu konkursam varēs iesniegt elektroniski līdz 2015. gada 12. februārim. Pieteikumā jāiekļauj informācija par balvas pretendentu, pamatojums, iniciatīvas apraksts, panākumi un rezultāts, kā arī vismaz viena atsauksme. 

Pieteikumu balvu konkursam iesniedz elektroniski: info@cilvekaizaugsme.lv, aizpildot pieteikuma formu.
Informācija par Balvas cilvēka izaugsmei vadlīnijām ir pieejama šeit un konkursa nolikums ir atrodams šeit.

Info no http://www.cilvekaizaugsme.lv/


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas