Otrdiena, 16. Augusts, 2022. Astra, Astrīda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izsludināta „Zemgales kultūras programma 2021”


Izsludināta „Zemgales kultūras programma 2021”2021.03.04 Komentāri (0) Izsludināta „Zemgales kultūras programma 2021”

Zemgales Plānošanas reģions no 2021. gada 3. marta līdz 31. martam izsludina kultūras projektu konkursu “Latvijas Valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Zemgales Kultūras programma 2021”.

Programmas mērķis ir veicināt Zemgalei raksturīgo kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību plašai sabiedrībai, sniedzot ieguldījumu Latvijas kultūrvides līdzsvarotā un kvalitatīvā attīstībā. Minētā mērķa sasniegšanai finansiāli tiks atbalstīti reģionālas un vietējas nozīmes kultūras projekti, kas īstenoti Zemgales plānošanas reģionā un orientēti uz zemgaļu un sēļu materiālās un nemateriālās kultūras vērtību izzināšanu un daudzināšanu. Tiks atbalstīti jaunrades un pētniecības procesi kultūras jomā, kopienu iniciatīvas, veicinot sabiedrības līdzdalību kultūras pasākumos un projekta aktivitātēs. Projektu iesniedzēji aicināti veicināt profesionālās mākslas pieejamību no attīstības centriem attālākās vietās, tostarp ģimenēm ar bērniem, senioriem un citām iedzīvotāju mērķgrupām. Kā arī atbalstu varēs saņemt projekti, kas veicinās tradicionālo zināšanu un amata prasmju dokumentēšanu, izpēti, praktizēšanu, popularizēšanu un pārnesi.

 

Kultūras programmas projektu konkursā var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona. Fiziska persona, piedaloties Kultūras programmas projektu konkursā, var saņemt atbalstu tikai zinātniski pētnieciska vai radoša darba veikšanai. 

 

Šogad projektiem piešķirtais finansējums ir 118415 eiro, un projektu iesniegšanas termiņš ir 2021. gada 31. marts. Atbalsts būs pieejams projektiem, kuri būs izstrādāti atbilstoši ZKP2021 Nolikumam, mērķim un prioritātēm un kurus  plānots īstenot no  2021. gada 5. maija līdz 2021. gada 15. decembrim (ieskaitot), bez pagarināšanas iespējām.

 

Projektu pieteicēji aicināti izvērtēt iespējas 2021. gadā realizēt publiskus pasākumus un iesniegt reāli īstenojamus projektus.

 

Projektu pieteikumu saskaņā ar ZPR noteiktiem konkursa termiņiem aicinām iesniegt:  

Elektroniski parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, sūtot uz e-pasta adresi zpr@zpr.gov.lv  ar norādi “Latvijas Valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Zemgales Kultūras programma 2021”.

Nosūtot pa pastu (ar nosacījumu, ka pasta zīmogs ir ne vēlāk kā 2021. gada 31. marts) uz adresi: Zemgales Plānošanas reģions, Zemgales Kultūras programma 2021, Katoļu iela 2b, Jelgava, LV-3001. Vai Zemgales plānošanas birojā Jelgavā, Katoļu ielā 2b, (ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 dēļ, projekta pieteikumu var atstāt ZPR pasta kastītē, 1.stāvā).

Gadījumā, ja projekts tiek sūtīts pa pastu vai atstāts ZPR pasta kastītē,  jāatsūta arī tā elektroniskā versija pdf formātā uz zpr@zpr.gov.lv.

 

Projektu iesniedzējiem 18. martā norisināsies informatīvs seminārs, kura laikā varēs noskaidrot atbildes uz interesējošiem jautājumiem, ja tādi izstrādes laikā būs radušies. Semināram reģistrēties iespējams: ŠEIT

 

Līdztekus tam interesentiem iespējams saņemt individuālas konsultācijas pie programmas ieviešanas koordinatores Sanitas Larionovas, rakstot uz sanita.larionova@zpr.gov.lv vai zvanot uz 29272500.

 

Lejuplādējami dokumenti:

“Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Zemgales kultūras programmas 2021” NOLIKUMS

Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Zemgales kultūras programmas 2020 PIETEIKUMA VEIDLAPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Lujāne,
Zemgales plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas