Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izskanējis Bērnu un jauniešu centra Ziemassvētku koncerts


Izskanējis Bērnu un jauniešu centra Ziemassvētku koncerts2014.12.08 Komentāri (0) Izskanējis Bērnu un jauniešu centra Ziemassvētku koncerts

Ir snidzis pirmais sniedziņš, iedegta Bauskas galvenā egle, un radošas darba nedēļas noslēgumā piektdienas pēcpusdienā Bauskas Bērnu un jauniešu centra kolektīvs aicināja uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu „Balti raksti pūriņā”.

Pūrs pusgada garumā pielocīts līdz maliņām: ir aizvadīts aktivitātēm bagāts rudens, nodrošināta Bauskas BJC divdesmit četru pulciņu darbība.

Adventi ievadījām ar nama logu izrotāšanu, ko tradicionāli veica kokamatniecības un rokdarbu pulciņu audzēkņi. Koncerta laikā Kultūras centrā bija apskatāma vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde „Baltais sniega virpulis”. Koncerta programmai iedvesmu sniedza gleznas, veidojumi, foto, velobraucieni, tūrisms un automodelisms. Pasākumu studijas dalībnieki nodarbību laikā sagatavoja koncerta scenāriju un improvizācijas teātra „Magno” jaunietes uzņēmās pasākuma vadīšanu.

Koncerta bagātīgais pūrs atspoguļojās „Miljons” dziesmu vārdos, „Ģitārspēles” nošu taktīs, „Mēmelītes” soļu rakstos, „Magno” vieglā improvizācijā, Karsējmeiteņu un Mūsdienu deju grācijā.

Koncertā piedalījās un kārtību un drošību uzturēja 508. jaunsargu vienība.

Pasākuma videoversiju gatavo Multimediju studija. Gaidiet rezultātus www.youtube.com

FOTOGALERIJA


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas