Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izsaki savu viedokli konkursa „Bauskas novada uzņēmējs 2015" aptaujas anketā!


Izsaki savu viedokli konkursa „Bauskas novada uzņēmējs 20152015.10.26 Komentāri (0) Izsaki savu viedokli konkursa „Bauskas novada uzņēmējs 2015" aptaujas anketā!

Lai izteiktu pateicību un godinātu Bauskas novada uzņēmējus, kuri, aktīvi strādājot savā nozarē, sekmē novada ekonomisko attīstību un novada iedzīvotāju labklājību, Bauskas novada pašvaldība, sadarbībā ar Uzņēmējdarbības konsultatīvo padomi, biedrību „Uzņēmēju klubs 97”, laikrakstu „Bauskas Dzīve” un novada nevalstiskajām organizācijām šajā gadā pirmo reizi organizē konkursu „Bauskas novada UZŅĒMĒJS 2015”.

Konkursa rezultātā Gada uzņēmēji tiks izvēlēti starp lauksaimniekiem, ražotājiem un mājražotājiem, tāpat tiks godināti pakalpojumu sniedzēji dažādās nozarēs. Lai iedrošinātu un motivētu jaunos censoņus, gada balvu saņems arī skolēnu mācību uzņēmumi divās vecuma grupās. Savukārt, 20.novembrī novada uzņēmēji tiks aicināti uz svinīgo noslēguma ceremoniju Īslīces kultūras namā, kur tad arī tiks pasniegtas balvas un teikti pateicības vārdi! 

Arī novada iedzīvotājiem ir iespēja aktīvi izteikt savu viedokli, jo tieši iedzīvotāji būs tie, kas izvēlēsies gada uzņēmējus pakalpojumu nozarēs. Anketa viedokļa izteikšanai elektroniski pieejama ŠEIT, kā arī izdrukājama laikraksta "Bauskas Dzīve" interneta vietnē.

Tāpat līdz 8.novembrim anketas drukātā veidā pieejamas un iesniedzamas Bauskas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Uzvaras ielā 1, Bauskā, Bauskas Kultūras centrā, Pagastu pārvaldēs un bibliotēkās

Aizpildot anketu ir iespēja piedalīties loterijā par vietējās ražotnēs tapušās produkcijas grozu.  

Pateicamies ikvienam par Jūsu viedokli un atsaucību! 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas