Sestdiena, 04. Februāris, 2023. Daila, Dominiks, Veronika

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izmaiņas pašvaldības lēmējvarā un izpildvarā


2014.10.31 Komentāri (0) Izmaiņas pašvaldības lēmējvarā un izpildvarā

Bauskas novada domes sēdē 2014.gada 30.oktobrī tika skatīti vairāki jautājumi, kas saistīti ar jaunu amatpersonu darbības uzsākšanu lēmējvarā un izpildvarā.

Savu deputātes pienākumu pildīšanu uzsāka Aivija Kursīte, kura stājās sava saraksta biedra no partijas “Vienotība” Jāņa Feldmaņa vietā. J. Feldmanis līdz šim darbojās Finanšu komitejā un Vides un attīstības komitejā. Deputāti lēma, ka viņa vietā Finanšu komitejā turpmāk darbosies Kursītes kundze, bet Vides un Attīstības komitejā – Koluža kungs.
 Tāpat izmaiņas tika izdarītas vairāku pašvaldības pastāvīgo komisiju sastāvā. Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas novada administrācija” Saimnieciskās nodaļas iedzīvotāju reģistrēšanas un dzīvokļu lietu speciāliste Sandra Kazāka tika ievēlēta Bauskas novada pašvaldības Nekustamo īpašumu atsavināšanas un iznomāšanas komisijā. Savukārt Bauskas novada pašvaldības Atļauju izsniegšanas un licencēšanas komisijas locekļu skaits tika samazināts no 6 uz 5. Bijušā domes deputāta J.Feldmaņa vietā darbu komisijā uzsāks Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas Kultūras centrs” pasākumu producents Jānis Dūmiņš.

Domes sēdē tika organizēts balsojums par Vecsaules pagasta pārvaldes vadītājas iecelšanu amatā. No 2014.gada 3.novembra Vecsaules pagasta pārvaldi vadīs Līga Vasiļauska. Viņai ir 10 gadu darba pieredze pašvaldības darbā un viņa dzīvo Vecsaules pagastā. Sniedzot atbildes uz deputātu jautājumiem, L.Vasiļauska uzsvēra, ka pašvaldības darbā vēlas vairāk iesaistīt jauniešus, šobrīd saredz vairākas risināmas problēmas pagasta pārvaldes darbā saistībā ar projektu realizāciju un iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu apmaksas sistēmas sakārtošanu. Jaunā pagasta pārvaldes vadītāja apgalvoja, ka viņu nebaida lauki un viena no viņas prioritātēm būs pagasta bērnu interešu aizstāvība.
Lai jaunajām amatpersonām veiksme un izdošanās!


Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas