Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izglītojošs pasākums uzņēmējiem "Izcils produkts, bet pārdošana neiet"


Izglītojošs pasākums uzņēmējiem 2016.11.30 Komentāri (0) Izglītojošs pasākums uzņēmējiem "Izcils produkts, bet pārdošana neiet"

Bauskas Biznesa bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru 30. novembrī uzņēmējus aicina uz  vēl nebijušu semināru Bauskā “Izcils produkts, bet pārdošana neiet. Ko darīt?”, kurš sāksies plkst. 10.00 un ilgs divas stundas.

Uzņēmumi piedāvā jaunus produktus un pakalpojumus. Tomēr ne visi jaunie produkti tiek pieņemti, un tie, kas tiek pieņemti iegūst dažāda līmeņa un ātruma popularitāti. Tāpēc nepieciešama izcilība virzīšanā, izplatīšanā un citās komponentēs. Rodas jautājums – kam pievērst uzmanību vispirms?

Atbildi uz šo un citiem jautājumiem atradīsiet seminārā “Izcils produkts, bet pārdošana neiet. Ko darīt?”. Tajā tiks runāts par četriem uzņēmumu tipiem (pēc Uzņēmēja gēna BOSI), tipiskākajām kļūdām produktu virzīšanā un risinājumiem pārdošanas apjomu un/vai ienākumu palielināšanai.  Pasākumu  vadīs uzņēmējs, uzņēmēja gēns BOSI uzņēmuma vadības  un biznesa akselerācijas metodoloģijas ieviesējs, viens no vadošajiem patērētāju un pētījumu ekspertiem Latvijā, Academia Baltijas reģiona vadītājs Jānis Skrūzkalns.

Semināru “Izcils produkts, bet pārdošana neiet. Ko darīt?” aicinām uzņēmējus apmeklēt kopā ar kolēģiem vai ģimenes locekļiem, kuri ir ieinteresēti sava uzņēmuma veiksmīgākā attīstībā. Iegūtās zināšanas sniegs jaunas attīstības iespējas Jūsu biznesam. Aicinu izmantot unikālo iespēju un tiksimies Biznesa bibliotēkā!

Ērika Pelcere

Bauskas Biznesa bibliotēkas vad.

biblioteka@bauskasbiblioteka.lv

63960578


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas