Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izglītības ministrs K.Šadurskis uzteic Bauskas novada pašvaldības Izglītības nodaļu


Izglītības ministrs K.Šadurskis uzteic Bauskas novada pašvaldības Izglītības nodaļu2018.01.02 Komentāri (0) Izglītības ministrs K.Šadurskis uzteic Bauskas novada pašvaldības Izglītības nodaļu

Pērnā gada izskaņā Izglītības un zinātnes ministrijas novadu izglītības speciālistu seminārā ministrs Kārlis Šadurskis pateicās izglītības speciālistiem, kuru līdzdalība bijusi nozīmīga 2017.gadā. Īpaši sirsnīgus vārdus veltīja Bauskas novadam par plānveidīgu izglītības iestāžu vadītāju un vadības komandu profesionālo pilnveidi. IZM Pateicības rakstu par ieguldīto darbu un aktīvu līdzdalību izglītības sistēmas pilnveidē saņēma Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare.

M.Bauvare pateicas visiem Bauskas novada izglītības speciāliem, novada vadībai par lielisko komandas darbu! Īpaši pateicība izglītības nodaļas metodiķēm Olitai Strazdiņai, Baibai Stūrei, Līgai Kirilko, Līgai Kļaviņai un ekonomistei Zaigai Kārkliņai. 

Ministrs seminārā klātesošos iepazīstināja arī ar normatīvo aktu projektiem, pedagogu atalgojuma modeļa pilnveidi, kā arī atbildēja uz jautājumiem par Eiropas Sociālā fonda projektu ieviešanas gaitu. Seminārā Valsts izglītības un satura centra vadītājs Guntars Catlaks stāstīja par jaunā izglītības satura apspriešanu.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas