Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Izdota brošūra "Ceļo, iepazīsti un atbalsti!"


Izdota brošūra Komentāri (0) Izdota brošūra "Ceļo, iepazīsti un atbalsti!"

Brošūrā atrodama īsa un kodolīga informācija par Bauskas novada apskates objektiem, kafejnīcām, naktsmītnēm, atpūtas kompleksiem, aktīvās atpūtas iespējām un degustācijām 6 maršrutos: “Bauska – Uzvara”, “Bauska - Mežotne”, “Bauska – Brukna”, “Bauska  - Grenctāle”, “Bauska – Code” un “Bauska”.  Visi objekti atlikti uz Google kartes, kura pieejama noskanējot QR kodu, kas atrodas brošūrā.

Ideja par šādu brošūru radās brīdī, kad tika domāts kā palīdzēt un atbalstīt vietējos Bauskas novada tūrisma pakalpojumu sniedzējus, kuri atrodas datubāzē www.visit.bauska.lv,  atgūties no Covid – 19 radītās krīzes.  Mēs ceram, ka ar šīs brošūras palīdzību gan vietējie, gan Latvijas ceļotāji iepazīs un atbalstīs uzņēmējus apmeklējot objektus un iegādājoties to sniegtos pakalpojumus. Pirms apmeklēt kādu objektu vai pakalpojumu sniedzēju, aicinām noskaidrot tā darba laiku, kā arī  savu apmeklējumu pieteikt iepriekš, sevišķi, ja tas ir ražošanas uzņēmumus. Uz doto brīdi tas ir svarīgi arī tāpēc, ka saistībā ar Covid-19 vairāki objekti plāno darbu uzsākt vasaras vidū, kā arī daudzi drošības apsvērumu dēļ plāno savas plūsmas.

Ja kāds jauns tūrisma uzņēmējs tikai šobrīd uzsāk savu darbību, nekas nav nokavēts, ir tikai jāpiesakās Bauskas Tūrisma informācijas centrā un informācija par piedāvāto pakalpojumu vai objektu tiks  pievienot gan šī maršruta Google kartē gan www.visit.bauska.lv portālā.

Jaunā brošūra pieejama Bauskas Tūrisma informācijas centrā un drīzumā arī visos apkārtnes tūrisma objektos un naktsmītnēs.

Jauno brošūru PDF formātā iespējams lejupielādēt šajā saitē 

Google kartē ar informāciju par maršrutos iekļautajiem objektiem atrodama šajā saitē 

 

Informāciju sagatavoja

Inese Turkupole-Zilpure
Bauskas TIC vadītāja, 63923797 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas