Svētdiena, 03. Jūlijs, 2022. Benita, Everita, Verita, Emerita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Īstenots projekts „V. Plūdoņa muzeja ekspozīcijas modernizācija”


Īstenots projekts „V. Plūdoņa muzeja ekspozīcijas modernizācija” Komentāri (0) Īstenots projekts „V. Plūdoņa muzeja ekspozīcijas modernizācija”

Par Bauskas muzejam piešķirtajiem Valsts kultūrkapitāla fonda finansētā projekta „Latvijas Valsts mežu atbalstītā Zemgales kultūras programma 2020” līdzekļiem 1200 EUR apmērā īstenots projekts „V. Plūdoņa muzeja ekspozīcijas modernizācija”.

V. Plūdoņa muzejā ir izveidota jauna tematiskās ekspozīcijas daļa par dzejnieka dzīvi un daiļradi. Izveidotas un uzstādītas 5 tematiskās planšetes, kurās ietverts stāstījums par dzejnieka dzīvi, viņa biogrāfijas fakti, vēsturiskās fotogrāfijas un laikabiedru liecības.

Projekta gaitā tika pētīti Viļa Plūdoņa personīgā arhīva materiāli Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas Rokrakstu un reto grāmatu nodaļā un Rakstniecības un mūzikas muzejā. No šiem muzejiem tika iegādātas fotogrāfiju un dokumentu digitālās kopijas. Vēsturisko materiālu māksliniecisko apstrādi un planšetu maketu veica uzņēmuma SIA „Monday” speciālisti. Planšetes izgatavotas uzņēmumā SIA „Fotocentrs”.

Ekspozīcija būs pieejama apmeklētājiem no 2021. gada 1. maija.

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas