Svētdiena, 14. Augusts, 2022. Virma, Zelma, Zemgus

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Īslīces pagastā uzsākts darbs ar jaunatni


Īslīces pagastā uzsākts darbs ar jaunatni2018.01.29 Komentāri (0) Īslīces pagastā uzsākts darbs ar jaunatni

Īslīces pagasts ir pirmais, kurā ar šī gada 1.janvāri tiek uzsākts darbs ar jaunatni, lai uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti Bauskas novadā.

26.janvārī notika radoši izglītojošā nodarbība "Dari Pats", kurā jaunieši tikās ar SMU (Skolēnu Mācību Uzņēmuma) "Palutini sevi" dibinātājām -  Selīnu Jurginu, Zani Begali, Andrianu Lukaševicu un Liānu Čužinsku. Jaunietes mācās Īslīces vidusskolas 12.klasē un ar uzņēmējdarbību darbojas jau no 9.klases. Šī gada lielākais panākums, ko meitenes ir guvušas, ir Bauskas novada uzņēmēju Gada balva 2017 - "Labākais skolēnu uzņēmums".

Viņu produkts ir bioloģiska ķermeņa kosmētika – ķermeņa skrubji, lūpu balzami un ķermeņa zefīri, kurus meitenes ražo un pārdod. Uzņēmums darbojas jau otro mācību gadu. Meitenes pasākumā pastāstīja, kā radās uzņēmums "Palutini sevi" un ieinteresēja jauniešus nodarboties ar uzņēmējdarbību. SMU programmu koordinē biedrība "Junior Achievement Latvia". Latvijā katru gadu tiek dibināti vairāk kā 600 jauni skolēnu mācību uzņēmumi.

Pasākuma noslēgumā jaunieši iemēģināja prasmes arī dažādu dekoru veidošanā, tika gatavotas gaismu atstarojošas rokassprādzes un sapņu ķērāji. Pasākuma dalībniece Mārīte Bulla ir priecīga par šadu iespēju, jo var kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, komunicēt ar citiem pagasta jauniešiem, kā arī rast iedvesmu savu ideju radīšanai. 

Īslīces pagasta jauniešu aktivitātēm var sekot Īslīces pagasta jauniešu Facebook profilā https://www.facebook.com/Islicesjauniesi/

Keita Luīza Muceniece, ​Īslīces pagasta jaunatnes darbiniece


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas