Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Īslīces pagastā turpinās Liepu un Lauku ielas posmu pārbūve


Īslīces pagastā turpinās Liepu un Lauku ielas posmu pārbūve2020.11.05 Komentāri (0) Īslīces pagastā turpinās Liepu un Lauku ielas posmu pārbūve

Īslīces pagasta Rītausmās pārbūvēs Liepu ielas un Lauku ielas posmu  797 m garumā. Tiks ieklāts asfalts, izbūvēti ūdens un kanalizācijas tīkli un lietus ūdens kanalizācijas tīkli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atjaunojamie Liepu ielas un Lauku ielas posmi ir Īslīces pagasta, Rītausmu ciemata galvenās ielas. To  izmanto ne tikai iedzīvotāju  autotransports, bet arī sabiedriskais transports (autobuss). Uz Liepu ielas atrodas Īslīces pagasta kultūras nams, kurā notiek dažādi starpnovadu kultūras pasākumi uz kuriem ierodas ar autobusiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekta mērķis ir uzlabot satiksmes drošību, veicot ceļa segas nomaiņu pilnā konstrukcijas dziļumā, izbūvējot stāvlaukumus ielas malās, uzstādot ātrumvaļņus un pārbūvējot vides pieejamībai atbilstošus gājēju celiņus.

 

Iedzīvotājus un autobraucējus aicinām būt saprotošiem, lai pēc neilgām neērtībām varētu lietot pilnībā atjaunotu ielas posmu.

 

Lai šos darbus īstenotu, pašvaldība ir ņēmusi aizņēmumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Būvniecības darbus veic SIA „VIONA”, ar kuru noslēgts līgums par summu  420 570.36 EUR ar PVN. Būvuzraudzību veic SIA „BaltLine Globe”, līgums noslēgts par summu 11 821.70 EUR ar PVN. Autoruzraudzība - SIA „Projekts EAE”,līgums par summu 1 210.00 EUR ar PVN.

 

Vairāk par projektu: ŠEIT

 

Andra Matuļenko,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas