Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Īslīces Kultūras namā aizvadīts bērniem paredzētais pasākums “Bērnu pēcpusdiena”


Īslīces Kultūras namā aizvadīts bērniem paredzētais pasākums “Bērnu pēcpusdiena”2020.10.05 Komentāri (0) Īslīces Kultūras namā aizvadīts bērniem paredzētais pasākums “Bērnu pēcpusdiena”

Piektdien, 2. oktobrī Īslīces Kultūras namā norisinājās “Bērnu pēcpusdiena”, kas tika aizvadīta pēc pasākuma organizatores Evitas Novickas iniciatīvas.

Piektdienas vakarā, noslēdzoties kārtējai skolas dienai, Īslīces Kultūras namā ieskanējās bērnu čalas un smiekli. Kopumā aktivitātēs iesaistījās 82 bērni no Bauskas novada, kuriem tika piedāvātas dažādas radošās darbnīcas, aktivitātes un spēles. Pēc darbošanās aktivitātēs sekoja bērnu īpaši gaidītais kino vakars uz lielā ekrāna.

Īslīces pagasta pārvaldes vadītaja Sandra Ķisele ir gandarīta, ka Īslīces Kultūras nama darbinieki un jaunieši iesaistās novada jaunāko atvašu izklaidēšanā dažādās aktivitātēs Īslīces pagastā. Aktīvi darbojoties un veidojot šāda veida pasākumus, Īslīces pagasts kļūst vēl draudzīgāks ģimenēm ar bērniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Īslīces Kultūras nama pasākuma organizatore Evita Novicka uzskata, ka šādi pasākumi bērniem un jauniešiem ir jāveido biežāk. Aktivitāte un vēlme apmeklēt šādus pasākums no ģimenēm ir ārkārtīgi liela un interese no iedzīvotājiem tikai pieaug. Tuvākajā laikā plānots organizēti līdzīgus pasākumi, ja to ļaus epidemioloģiskā situācija Latvijā.

 

Īslīces pagasta jaunatnes darbinieks Gints Jankovskis ir gandarīts, ka jaunieši  Īslīces pagastā sāk aktīvāk darboties. „Mēs kopīgi veidojam spēcīgu, organizētu jauniešu darbību Īslīces pagastā. Jauniešiem ir jāveido draudzīga vide, lai tiem patiktu līdzdarboties un dzīvot Īslīces pagastā arī pēc skolas absolvēšanas. Darbosimies, plānosim un darīsim!", tā Gints. 

 

Organizatori izsaka lielu pateicību visiem brīvprātīgajiem, atbalstītājiem un apmeklētājiem.

 

Nākamais ģimenēm paredzētais pasākums plānots Īslīces Kultūras namā, 17. oktobrī, plkst. 16.00, Amatierteātra “Dadži” pirmizrādē “Sīpoliņš”, kurā bērniem būs paredzētas dažādas radošās darbnīcas, spēles un Bauskas novada bērnu veidota zīmējumu izstāde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Īslīces jaunatnes darbinieks,
Gints Jankovskis
+371 28646934


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas