Ceturtdiena, 26. Novembris, 2020. Konrāds, Sebastians, Sebastijans

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ir izveidots un atklāts kopīgs tūrisma maršruts “Zemgales saimnieces aicina ciemos!"


Ir  izveidots un atklāts kopīgs tūrisma maršruts “Zemgales saimnieces aicina ciemos!2018.06.08 Komentāri (0) Ir izveidots un atklāts kopīgs tūrisma maršruts “Zemgales saimnieces aicina ciemos!"

Leader sadarbības projekta “Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana” ietvaros ir izveidots kopīgs tūrisma maršruts “Zemgales saimnieces aicina ciemos!”. Tūrisma maršruts piedāvā ceļot pa Ozolnieku, Auces, Tērvetes, Jelgavas un Bauskas novadiem un nobaudīt desmit Zemgales saimnieču ēdienus un īpašos produktus. Aktīvākos ceļotājus tūrisma sezonas noslēgumā sagaidīs pārsteiguma balvas no Zemgales saimniecēm.

Maršruta galvenie mērķi ir:

  • veicināt tūrismu Zemgalē;
  • popularizēt vietējos produktus un sekmēt to atpazīstamību.

Maršrutā tika apkopotas Zemgales mājražotājas, kas ražo kvalitatīvu produkciju, ir atvērtas un viesmīlīgas uzņemot tūristu grupas. Tāpat maršruts aicina svinēt svētkus un gadskārtas kopā ar ģimeni dodoties pie saimniecēm, lai kopā baudītu īpašos saimnieču ēdienus lauku vidē.
 

Galvenie ieguvumi tūristiem:

  • iespēja ciemoties pie Zemgales saimniecēm, iepazīt vietējo produktu tapšanas procesu;
  • degustēt īpašos ēdienus;
  • iegādāties produkciju un svinēt gan savus, gan latviskos gadskārtu svētkus kopā ar saimniecēm.

Ar maršrutu var iepazīties reģionālajos tūrisma informācijas centros un Jelgavas, Dobeles un Bauskas lauku partnerību mājas lapās.

Maršruts “Zemgales saimnieces aicina ciemos” tika svinīgi atklāts 2018.gada 22.maijā, no plkst. 10:45-13:30, Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā, 7.stāvā, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā. Šeit pulcējās reģionālo tūrisma informācijas centru pārstāvji, preses un mediju pārstāvji, lai iepazītos ar jauno maršrutu. Pasākumā tika izdalītas sagatavotās tūrisma kartes. Atklāšanas pasākuma dalībniekiem bija iespēja satikt saimnieces un degustēt viņu īpašo cienastu.

Leader sadarbības projekts “Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana”. Projekta Nr. 17-00-A019.332-000003.

 

 

 

 

Videga Vītola,
Projekta vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas