Sestdiena, 25. Marts, 2023. Marita, Māra, Mārīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Informēs par naturalizācijas un pilsonības iegūšanas procesu


Informēs par naturalizācijas un pilsonības iegūšanas procesu2018.02.07 Komentāri (0) Informēs par naturalizācijas un pilsonības iegūšanas procesu

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Bauskas nodaļā tiks organizēta Informācijas diena, kurās apmeklētājiem tiks sniegta informācija par naturalizācijas un pilsonības iegūšanas procesu, kā arī piedāvāta iespēja pārliecināties par gatavību pārbaudēm, izpildot līdzīgus testus, un iepazīt procedūru kopumā.

Informācijas dienas apmeklētāji varēs iepazīties:

  • ar Pilsonības likumā noteikto latviešu valodas prasmes pārbaudes kārtību – izpildīt klausīšanās, lasīšanas testa un rakstu darba paraugus, kā arī izmēģināt mutvārdu daļas uzdevumu paraugus.
  • ar Pilsonības likumā noteikto Latvijas Republikas Satversmes pamatnoteikumu, valsts himnas teksta, Latvijas vēstures un kultūras pamatu zināšanas pārbaudes kārtību – izpildīt Latvijas Republikas Satversmes pamatnoteikumu, Latvijas vēstures un kultūras pamatu zināšanas testa paraugu.

Lai pasākums varētu notikt, tajā jāpiedalās vismaz 8 dalībniekiem. Interesentiem lūgums Informācijas dienai pieteikties līdz 10.maijam, zvanot 63924247 vai rakstot uz e-pastu bauskas@pmlp.gov.lv, kā arī klātienē.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Bauskas nodaļa
Tālrunis 6 39 23548


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas