Trešdiena, 05. Maijs, 2021. Ģederts, Ģirts

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Informatīvs seminārs par projektu Lielupes atveseļošanai un ūdens tūrisma attīstībai


Informatīvs seminārs par projektu Lielupes atveseļošanai un ūdens tūrisma attīstībai2018.04.17 Komentāri (0) Informatīvs seminārs par projektu Lielupes atveseļošanai un ūdens tūrisma attīstībai

17.04.2018  plkst. 14:00 Rundāles novada domes sēžu zālē

Projekta “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” ievadseminārs biedrības „Bauskas rajona lauku partnerība” teritorijā.

Aicināti tūrisma pakalpojuma sniedzēji un citi interesenti. Pieteikšanās semināram, rakstot uz e-pasta adresi bauskas.partneriba@inbox.lv.

Semināra mērķis: informēt par projekta “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” aktivitātēm, kā arī veicināt kopīgu tūrisma pakalpojumu sniedzēju sadarbību.

UZZIŅAI

1.martā Jelgavas, Ozolnieku, Bauskas, Rundāles un Babītes novadu pašvaldības un trīs lauku partnerības – biedrība “Pierīgas partnerība”, “Lauku partnerība “Lielupe”” un “Bauskas rajona lauku partnerība” –Jelgavā svinīgi parakstīja līgumu par sadarbību kopēja projekta “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” īstenošanā.

Rīkojot kopīgus seminārus un veidojot dažādus forumus, iecerēts veicināt pašvaldību un Lielupes krastu īpašnieku sadarbību, lai kopīgiem spēkiem panāktu veiksmīgu Lielupes atveseļošanu. Tāpat sadarbības projektā tiks veidots jauns tūrisma maršruts laivotājiem, kas sekmēs tūrisma piedāvājumu aktivizēšanos, kā arī paredzēts izveidot interaktīvu vides objektu, kas simbolizēs Lielupes sākumu un ietvers informāciju par Lielupi.

Lielupe ir viena no Latvijas lielākajām upēm, tās garums 119 km, tai ir vairāk kā 250 pietekas, kuras, plūstot caur plašajām lauksaimniecības zemēm, nes uz Lielupi lauksaimniecības notekūdeņus. Īstenojot projektu “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem”, ieguvēji būs gan piekrastes zemju īpašnieki, gan pašvaldības, gan Lielupes ūdens tūristi, gan sabiedrība kopumā, atveseļojoties Lielupei un Baltijas jūrai.

Projekts “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” (17-00-A019.332-000006) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas