Svētdiena, 26. Jūnijs, 2022. Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Ingūna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Informācija par vakcinēšanas nosacījumiem asistenta, pavadoņa un ES finansētā aprūpes pakalpojuma sniedzējiem un saņēmējiem


Informācija par vakcinēšanas nosacījumiem asistenta, pavadoņa un ES finansētā aprūpes pakalpojuma sniedzējiem un saņēmējiem2021.11.04 Komentāri (0) Informācija par vakcinēšanas nosacījumiem asistenta, pavadoņa un ES finansētā aprūpes pakalpojuma sniedzējiem un saņēmējiem

Labklājības ministrija ir izdevusi skaidrojumu par vakcinēšanas nosacījumiem asistenta, pavadoņa un ES finansētā aprūpes pakalpojuma sniedzējiem un saņēmējiem, ar ko var iepazīties: ŠEIT.  

Skaidrojums attiecas uz personām, kuras saņem vai sniedz valsts finansētu asistenta un pavadoņa pakalpojumu, kā arī Eiropas Savienības politiku instrumentu projekta ietvaros finansētu aprūpes pakalpojumu bērnam līdz 18 gadu vecumam. Šajā skaidrojumā izklāstīti nosacījumi par pakalpojuma sniegšanu un saņemšanu līdz 15. novembrim un pēc 15. novembra.

Vēršam uzmanību, ka pēc 15. novembra pakalpojuma sniedzējiem obligāti jābūt sadarbspējīgam vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātam.
 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas