Piektdiena, 20. Maijs, 2022. Salvis, Selva, Venta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Informācija par pārtikas karšu un paku saņemšanas kārtību


Informācija par pārtikas karšu un paku saņemšanas kārtību2020.04.29 Komentāri (0) Informācija par pārtikas karšu un paku saņemšanas kārtību

 

Uzmanību! Pārtikas paku/karšu iesniegumu pieņemšana ir noslēgusies.

  • Sākot ar 14.maiju, pārtikas kartes varēs saņemt visi, kas iesnieguši iesniegumus;
  • Pārtikas paku  izsniegšana noslēgsies š.g. 21.maijā, kad pakas saņems visi tie, kas iesniegumus iesniedza aprīļa beigās un maija sākumā.
  • Sakarā ar Higiēnas centra darbības atsākšanos, no 20.maija  pārtikas kartes/pakas saņēmēji Bauskas pilsētā tiks apkalpoti Bauskas novada Sociālā dienesta ēkā. 

Kopumā Sociālais dienests līdz maija vidum būs nogādājis izglītojamajiem 900 pārtikas pakas un izsniedzis ~ 9000 pārtikas kartes.

 

 


2020.gada 30. aprīlī Bauskas novada pašvaldība uzsāk pārtikas karšu un pārtikas paku izsniegšanu. Kā pirmie pārtikas kartes un pakas pagastos un pārtikas kartes pilsētā saņems tie vecāki (aizbildņi), kuri iesniegumu uzrakstīja 2020.gada 15., 16. un 17.aprīlī. 
Nākamā pārtikas paku izsniegšana notiks 2020.gada 7.maijā un turpmāk vienu reizi nedēļā, ņemot vērā iesniegumu iesniegšanas datumus.

!!! Ievērībai! Pārtikas pakas svars ir ~15 kg. Aicinām padomāt par transportēšanas iespējām! 

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par pārtikas karšu un paku izsniegšanu!


Pirmsskolas iestāžu/grupu audzēkņu vecāku ievērībai! 

Ja saņemta pārtikas karte, bet bērns aprīlī apmeklēja vai maijā atsāks apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi, tad vecāki maksā par bērna ēdināšanu pilnā apmērā par katru apmeklējuma dienu:

  • 1-2 g.v. – 2,42 EUR/dienā, t.sk. pusdienas 1,27 EUR/dienā, ko sedza pašvaldība.
  • 3-6 g.v. – 2,65 EUR/dienā t.sk. pusdienas 1,39 EUR/dienā, ko sedza pašvaldība.

!!! Vecākiem ir iespēja pieteikties pārtikas kartei arī tikai vienam mēnesim – aprīlim vai maijam, ja šādi vecākam ir izdevīgāk.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas