Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Informācija iedzīvotājiem: tiks slēgts Plūdoņa ielas posms


Informācija iedzīvotājiem: tiks slēgts Plūdoņa ielas posms2018.06.04 Komentāri (0) Informācija iedzīvotājiem: tiks slēgts Plūdoņa ielas posms

Sakarā ar Bauskas 2.vidusskolas sporta laukuma  būvdarbiem, no 04.06. vienu līdz divas nedēļas tiks slēgts Plūdoņa ielas posms no Slimnīcas līdz Salātu ielai.

Informējam, ka šis ielas posms nebūs caurbraucams, taču šī ielas posma iedzīvotājiem tiks nodrošināta pieeja savām dzīvesvietām būvdarbu veikšanas laikā.

Neskaidrību gadījumā, lūdzam kontaktēties ar darbu vadītāju Pjotru Soloveju, tel. Nr.26004615 vai projekta vadītāju Gunu Pureni, tel. Nr.63921942.

Atgādinām, ka 1.martā Bauskas novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA “Reaton Ltd” par sporta laukuma pie Bauskas 2.vidusskolas pārbūvi. Būvdarbu uzraudzību veiks SIA “Jurēvičs un partneri”, savukārt autoruzraudzību SIA “BM-Projekts”, kas ir arī būvprojekta izstrādātāji.

Sporta laukumam paredzētas trīs zonas – teritorija pirmskolas vecuma audzēkņiem, teritorija pie Bauskas 2.viddusskolas un otrpus Rijas ielai 1.-12.klašu audzēkņiem un teritorija pie Rijas ielas.

Satiksmes ierobežošanas shēma: ŠEIT

 

Pārbūvējot sporta laukumu, būs iespēja nodrošināt Bauskas 2.vidusskolas, Bauskas pamatskolas un PII “Zīlīte” izglītojamiem kvalitatīvas sporta nodarbības, papildus sniedzot iespēju attīstīt ārpus klašu sporta aktivitātes un veicināt veselīgu dzīvesveidu.

Projektā paredzēts atjaunot esošos sporta sektorus un izbūvēs jaunus. Plānots pārbūvēt skrejceļu un esošo futbola laukumu ar dabīgā zāliena segumu, paredzot vietu lodes grūšanas sektoram. Tiks izveidots tāllēkšanas sektors, multispēļu laukums ar gumijas segumu basketbolam, volejbolam un tenisam, izveidotas ārtelpas trenažieru zonas un spēļu laukums. Plānots izbūvēt arī atsevišķu basketbola laukumu, kas ziemas laikā funkcionēs kā slidotava. Sporta laukumā paredzēta arī skrituļošanas/riteņbraukšanas trase un kāpšanas siena.

Pirmskolas vecuma audzēkņu zonā tiks izveidots multi-spēļu laukums, ārtelpas vingrošanas laukums, esošo un jaunu rotaļu ierīču laukums un slidkalniņa trase ar rotaļu tīklu.

Papildu teritorijā izbūvēs apakšzemes komunikācijas, teritoriju norobežos ar žogu, uzstādīs apgaismojumu, labiekārtos teritoriju, uzstādot soliņus un veidojot apstādījumus.

Rijas ielas posmu, kas šķērso projektējamo teritoriju, plānots pārbūvēt, saglabājot un ievērojot Bauskas vecpilsētas identitāti.

Sporta laukuma pārbūve ir viena no trim projekta “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana” aktivitātēm, kuru iespējams veikt ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas