Piektdiena, 21. Janvāris, 2022. Agne, Agnese, Agnija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Informācija Codes un Ceraukstes pagasta iedzīvotājiem par ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas izmaiņām


Informācija Codes un Ceraukstes pagasta iedzīvotājiem par ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas izmaiņām2019.02.25 Komentāri (0) Informācija Codes un Ceraukstes pagasta iedzīvotājiem par ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas izmaiņām

SIA “Bauskas ūdens” informē, ka saskaņā ar Bauskas novada domes 29.11.2018. lēmumu Nr.20.20.p. “Par ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu pieņemšanu un nodošanu SIA “Bauskas ūdens””, sākot ar šī gada 1.aprīli SIA „Bauskas ūdens” pārņems Ceraukstes pagasta, Mūsas ciema Pūriņu, Robežu, Vārenu ielu rajonu un Codes pagasta, Jauncodes un Elektriķu ciemus, lai sniegtu ūdenssaimniecības pakalpojumus pilnā apmērā. Līdz šim brīdim SIA “Bauskas ūdens”, augstāk norādītajās ielās un ciemos, sniedza tikai ūdensapgādes vai tikai kanalizācijas pakalpojumus. 

 

 

 

Izmaiņas, kas skar augstāk norādīto ielu klientus - ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājus:

1. Tiks pielietots vienots Bauskas pilsētas ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs:

      - 1 m³ ūdens - 0,86 EUR bez PVN,

      - 1 m³ kanalizācijas - 0,95 EUR bez PVN.

2. Saskaņā ar Ūdenssaimniecības pakalpojumu likumu un MK noteikumiem Nr.174, tiks piemērotas vienotas prasības visiem ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājiem.

3. Līdz š.g. 1.maijam visiem ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājiem ir jānoslēdz jauni ūdenssaimniecības pakalpojumu līgumi ar SIA “Bauskas ūdens”.

Brīdinām, ka pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pārtraukt sniegt  ūdenssaimniecības pakalpojumus, ja īpašnieks tos lieto bez pakalpojuma līguma noslēgšanas.

4. Lai noslēgtu ūdenssaimniecības pakalpojumu līgumus, pirms tam, ir jāizstrādā robežakts, kas ir līguma neatņemama sastāvdaļa un, iespējams, jāizņem jauni tehniskie noteikumi.

Lai nerastos lieki pārpratumi, ļoti lūdzam, visus potenciālos ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājus savlaicīgi sakārtot savstarpējās līguma attiecības. Neskaidrību gadījumos, lūdzam ierasties mūsu birojā Biržu ielā 8A, Bauskā vai zvanīt uz tālruni 63960563.

SIA "Bauskas ūdens"


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas