Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ikviens interesents aicināts gūt plašāku ieskatu Eiropas Savienības jautājumos


Ikviens interesents aicināts gūt plašāku ieskatu Eiropas Savienības jautājumos 2019.01.18 Komentāri (0) Ikviens interesents aicināts gūt plašāku ieskatu Eiropas Savienības jautājumos

280 tūkstošiem Latvijas jauniešu* šogad būs iespēja 25.maijā izlemt Eiropas nākotni piedaloties vēlēšanās. Ko par to domā jaunieši Bauskā? Vai viņi izmantos šo iespēju? Vai viņi tic savai balsij? “Es. Latvija. Eiropa. Pasaule.” ir atklātās stundas tēma Bauskas Valsts ģimnāzijā 18.janvārī plkst. 9:40. 

 

Atklātās stundas ietvaros skolēni un ikviens interesents aicināti gūt plašāku ieskatu Eiropas Savienības jautājumos diskutējot ar Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieci Justīni Elferti. Mums katram ir arī savs Eiropas stāsts – ar  savu pieredzi dalīsies dziedātāja, Bauskas Valsts ģimnāzijas absolvente, dziedātāja Adriana Miglāne, kura 25.maijā balsos pirmo reizi. Stundas ietvaros skolēni izmēģinās savus spēkus balsošanas ģenerālmēģinājumā.

 

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem 70 Latvijas skolās, arī Bauskas Valsts ģimnāzijā, īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Plašāk: šeit. 

 

Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā: šeit. Atklātās stundas laikā Jums būs iespēja izzināt jauniešu perspektīvu par Eiropas jautājumiem, lai tālāk motivētu, iedrošinātu arī sabiedrību savā pilsētā vai novadā apdomātu Eiropas Savienības lomu ikviena iedzīvotāja ikdienā un veicinātu iesaistīti 25. maijā notiekošajās Eiropas vēlēšanās. #EiropasVēlēšanas2019

 

Uz Atklātajām stundām ir aicināts ikviens interesents, aicinām informēt par dalību pasākumā, rakstot:  līdz 17.01.2019 plkst. 12:00 pa tālruni +371 28622799 vai e-pastu mara.deksne@vilands.lv.

 

* balsstiesīgie Latvijas pilsoņi vecumā no 18-30 gadiem. Avots: Pilsonības un migrācijas pārvalde.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas