Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ikviens aicināts piedalīties zināšanu un izpratnes testā par Eiropas Savienību


Ikviens aicināts piedalīties zināšanu un izpratnes testā par Eiropas Savienību2021.04.29 Komentāri (0) Ikviens aicināts piedalīties zināšanu un izpratnes testā par Eiropas Savienību

No 1. - 9. maijam Latvijā svinam Demokrātijas nedēļu, kas noslēdzas Eiropas dienā - 9. maijā. Par vienu no Eiropas dienas tradīcijām ir kļuvis tiešsaistes tests "Eiropas eksāmens". Tajā 7., 8., 9. maijā www.esmaja.lv aicinām piedalīties ikvienu, sākot no 1. klases līdz sirmam vecumam.

2020. gadā "Eiropas eksāmenā" piedalījās jau vairāk nekā 30 000 dalībnieku no visas Latvijas. Zinām, ka šogad būsim vēl vairāk! Jau šobrīd pieteikušās gandrīz puse Latvijas skolu.

Eiropas eksāmens ir zināšanu un izpratnes tests par Eiropas Savienību. Tests norit tiešsaistē www.esmaja.lv no 7. maija plkst. 8.00 līdz 9. maija plkst. 21.00. Ikviens dalībnieks var piedalīties sev ērtā laikā.

 

Saite uz pieteikšanos - ŠEITAtgādinām, ka "Eiropas eksāmenā" iepriekšēja pieteikšanās nav obligāta, katrs var piedalīties individuāli.

Sākt gatavoties “Eiropas eksāmenam” var, izmantojot www.esmaja.lv pieejamos materiālus sadaļās “Eiropas eksāmens”, “Vitamīns ES” un “Eiropa no A – Z”. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas