Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iezīmē nākamā gada budžeta plānošanas prioritātes


Iezīmē nākamā gada budžeta plānošanas prioritātes2020.11.20 Komentāri (0) Iezīmē nākamā gada budžeta plānošanas prioritātes

19.novembra Finanšu komitejas sēdē deputāti lēma par nākamā gada budžeta prioritātēm, kas būs jāievēro novadā, plānojot nākamā gada budžetu.

Bauskas novada budžets nākamam gadam tiks veidots saskaņā ar 2021.gada valsts budžeta plānošanas nosacījumiem, ievērojot ilgtspējīgas ekonomiskās izaugsmes nodrošināšanu, atbildīgas fiskālās politikas īstenošanu un ievērojot fiskālās disciplīnas nosacījumus, kā arī pamatojoties uz Bauskas novada domes 2015.gada 22.decembra nolikumu „Bauskas novada pašvaldības budžeta (tā grozījumu) izstrādāšanas, apstiprināšanas, izpildes un kontroles kārtība”.

Kā viena no būtiskākajām noteikta Eiropas Savienības politikas instrumentu un pārējās finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu, tai skaitā valsts budžeta līdzfinansēto projektu īstenošana.


Kā otrā svarīgākā prioritāte iezīmēta pašvaldības infrastruktūras projektu pabeigšana: projekta „Pilskalna ielas pārbūve” ar mērķi atvieglot tranzīta plūsmas Bauskas pilsētā pabeigšana.

Trešā prioritāte - „Ēkas Uzvaras iela 3, Bauskā tehniskās apsekošanas un tehniskā projekta izstrāde” iestādes „Bauskas Centrālā bibliotēka” pārcelšanas pielāgošanai, lai nodrošinātu bibliotēkas pieejamību un novērstu BVKB lēmumā konstatētās neatbilstības ēkas Kalna iela 18, Bauska ekspluatācijā.

Andra Matuļenko
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Artūrs Dulbe


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas