Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iespēja saņemt pašvaldības pabalstu mācību gada uzsākšanai aizbildņu un daudzbērnu ģimenēm


Iespēja saņemt pašvaldības pabalstu mācību gada uzsākšanai aizbildņu un daudzbērnu ģimenēm2020.08.18 Komentāri (0) Iespēja saņemt pašvaldības pabalstu mācību gada uzsākšanai aizbildņu un daudzbērnu ģimenēm

Bauskas novada Sociālais dienests atgādina par iespēju saņemt pašvaldības pabalstu 55 eiro apmērā mācību gada uzsākšanai aizbildņu un daudzbērnu ģimenēm!

Pabalsts mācību gada uzsākšanai aizbildņu un daudzbērnu ģimenēs ir 55 euro par katru bērnu pamatizglītības nodrošināšanai.

Pabalstu mācību gada uzsākšanai aizbildņu un daudzbērnu ģimenēm piešķir laikā no 1.augusta līdz 31.oktobrim.

Dokumenti pabalsta saņemšanai kārtējā gadā iesniedzami no 1.augusta līdz 31.oktobrim Bauskas novada Sociālajā dienestā, Bauskā, Rūpniecības ielā 7 kā arī pagastu pārvaldēs pie sociālā darbinieka vai VPVKAC Uzvaras ielā 1, Bauskā. 

Nepieciešamie dokumenti:

  • Iesniegums par pabalsta saņemšanu brīvā formā, kurā obligāti jānorāda iesniedzēja (vecāka vai aizbildņa) personas dati, deklarētā dzīvesvietas adrese, kontaktinformācija un bankas konts.
  • Daudzbērnu ģimenēm - ja ģimenē ir bērns, kurš sasniedzis pilngadību un turpina izglītības apguvi - izziņa no mācību iestādes.

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas