Ceturtdiena, 18. Augusts, 2022. Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iespēja piesaistīt līdz 20 000 EUR biedrību un nodibinājumu kapacitātei


Iespēja piesaistīt līdz 20 000 EUR biedrību un nodibinājumu kapacitātei2021.12.06 Komentāri (0) Iespēja piesaistīt līdz 20 000 EUR biedrību un nodibinājumu kapacitātei

Lai potenciālajiem projektu iesniedzējiem palīdzētu sagatavoties Aktīvo iedzīvotāju fonda (EEZ / Norvēģu finanšu instrumenta programma) izsludinātajam Kapacitātes projektu konkursam, Zemgales NVO Centrs aicina piedalīties projektu darbnīcās Zemgalē 13. vai 15. vai 17. decembrī.

Pieteikšanās elektroniski, mācības notiks zoom platformā: ŠEIT. Lai pieteiktos, var zvanīt arī uz tālruni 26044412.

Pasākumā pieteikties aicināti interesenti, kas vēlas labāk izprast AIF projektu veidošanas pamatprincipus vai kam ir neliela projektu rakstīšanas pieredze un kuru pārstāvētās organizācijas atbilst Kapacitātes projektu konkursa iesniedzēju nosacījumiem. Kapacitātes projektu darbnīcas Zemgalē norisināsies – 13. decembrī (plkst. 14.00), 15. decembrī (plkst. 9.00) un 17. decembrī (plkst.11.00).

 

Darbnīcu laikā kopīgi izpratīsim AIF projektu rakstīšanas pamatprincipus - konkursa nolikuma, pieteikuma anketas un vērtēšanas kritēriju savstarpējo loģiku un projekta radīšanas procesu kontekstā ar jūsu organizācijas kapacitātes stiprināšanas vajadzībām.

 

Par Kapacitātes projektu konkursu

Līdz  2022. gada 17. janvāra plkst. 14.00 Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijas (biedrības un nodibinājumi) ir aicinātas iesniegt projektu pieteikumus AIF Kapacitātes projektu konkursā. Konkursa mērķis ir stiprināt Latvijas pilsoniskās sabiedrības sektora un pilsoniskās sabiedrības organizāciju  ilgtspēju un kapacitāti. Projekta iesniedzējam biedrību un nodibinājumu reģistrā jābūt reģistrētam pirms 2021. gada 17. janvāra.

 

Konkursa ietvaros var plānot aktivitātes, kuras ir vērstas uz pilsoniskās sabiedrības organizāciju sadarbību un tīklošanos, cilvēkresursu kompetenču celšanu, finanšu ilgtspējas attīstību un līdzekļu piesaisti, kā arī citas aktivitātes, kas vērstas uz organizācijas attīstību un veicina tās pāreju uz nākamo organizācijas brieduma līmeni ar mērķi efektīvāk un ar lielāku ietekmi darboties savu mērķu sasniegšanā. Viena projekta finansējums ir 6 000 - 20 000 eiro, un tā ilgums ir 6 - 24 mēneši.

 

Ja vēlaties saņemt konsultāciju par sava projekta ideju, aicinām sazināties ar reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem un pieteikties individuālai konsultācijai. Vairāk informācijas  Aktīvo iedzīvotāju fonda mājas lapā https://www.activecitizensfund.lv.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas