Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iepriekš piesakoties, Bauskā varēs vakcinēties 7., 8. un 9.maijā


Iepriekš piesakoties, Bauskā varēs vakcinēties 7., 8. un 9.maijā  2021.04.30 Komentāri (0) Iepriekš piesakoties, Bauskā varēs vakcinēties 7., 8. un 9.maijā

Iedzīvotāji, kuri iepriekš jau pieteikušies vakcinācijai pa tālruni 8989 vai portālā manavakcina.lv, kā pirmajiem ir iespēja mainīt sev vēlamu vakcinācijas vietu un laiku un saņemt vakcīnu Bauskā.

Tie iedzīvotāji, kuri iepriekš pieteikušies vakcinācijai pa bezmaksas informatīvo vakcinācijas  tālruni 8989, tiek aicināti atkārtoti zvanīt pa tālruni 8989, lai ar operatoru palīdzību izvēlētos konkrēto vakcinācijas vietu un laiku.

Lai portālā manavakcina.lv piereģistrētos vakcinācijai Bauskā vai kādā no citiem vakcinācijas centriem:

1. Jāatver vietne manavakcina.lv. Jāaizpilda pieteikums vakcīnai, ja tas vēl nav aizpildīts (jau reģistrētiem iedzīvotājiem esošajā pieteikumā jāizvēlas jebkura tuvākā vakcinācijas vieta, kurā ir atvērti vakcinācijas laiki).

2. Jāizvēlas vakcinācijas vieta, atzīmējot sev vēlamo laiku.

3. Jāsagaida sistēmas apstiprinājums (sms/e-pasts).

4. Jāierodas vakcinēties izvēlētajā vietā un apstiprinātajā laikā.

 

Iedzīvotāji tiek aicināti nākt uz liela mēroga vakcinācijas centriem tikai tajā gadījumā, ja ir saņemts apstiprinājums no vietnes manavakcina.lv par vakcināciju, kā arī nākt uz vakcinācijas centriem ne ātrāk kā 15 minūtes pirms sava apstiprinātā vakcinācijas laika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas vakcinācijas centra ieejas/izejas un auto novietošanas shēma

 

Kopumā iespēja pašam vietnē manavakcina.lv izvēlēties vakcinācijas laiku tiek atvērta 40 222 iedzīvotājiem no visas Latvijas, nodrošinot iespēju daļai jau šajā nedēļas nogalē un uz tuvākajām trīs nedēļām izvēlēties laiku vakcinācijai. Jau tagad ir atvērti vairāk nekā 22 000 vakcinācijas laiki, pamatojoties uz pieejamo vakcīnu apjomu, vakcinācijai uz tuvākajām trīs nedēļām. Papildu plānots vēl šodien un rīt nodrošināt jaunu vakcinācijas laiku atvēršanu vietnē manavakcina.lv.

 

Šobrīd vakcinācijas laiku var izvēlēties tie iedzīvotāji, kuri piereģistrējās vietnē manavakcina.lv februārī un kuri līdz šim nav bijuši nevienā no jau atvērtajām prioritārajām grupām, kā arī nav saņēmuši vakcīnu kādā no iepriekš esošajiem brīvo rindu mēģinājumiem un nav nākotnes pieraksts uz Covid-19 vakcināciju.

 

Kopumā manavakcina.lv ir pieteikušies vairāk nekā 75 000 iedzīvotāju, kuri neietilpst nevienā no līdzšinējām prioritārajām grupām un ir tiesīgi izvēlēties vakcinācijas laiku un vietu, uzsākot visas sabiedrības vakcināciju.

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas