Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iepērk jaunus transportlīdzekļus un uzlabo izglītības iestāžu materiāli tehnisko bāzi


Iepērk jaunus transportlīdzekļus un uzlabo izglītības iestāžu materiāli tehnisko bāzi2017.07.31 Komentāri (1) Iepērk jaunus transportlīdzekļus un uzlabo izglītības iestāžu materiāli tehnisko bāzi
  • Uzlabos Bauskas novada izglītības iestāžu materiāli tehnisko bāzi

Lai nodrošinātu izglītības kvalitāti un pieejamību, paredzēta izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana.

Ir iepirkti mūzikas instrumenti un aparatūra Bauskas novada izglītības iestādēm, 26 jauni krēsli, 46 galdi, desmit metāla garderobes skapji, septiņas gultas, divi rakstāmgaldi, viens drēbju skapis, desmit dokumentu skapji, četri planšetdatori, deviņi portatīvie datori, septiņi stacionārie datori, trīs projektori, divas nošu rakstīšanas un apstrādes programmas, divas fotokameras un programmatūra “CorelDRAW Graphics Suite X7 Clasroom” licence.

Atbilstoši iepirkuma procedūru rezultātiem kopējās izmaksas ir 41 201,21 EUR, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

  • Iegādāsies jaunus transportlīdzekļus

Šogad plānots iegādāties divas vieglās pasažieru automašīnas “Dacia Duster” administrācijas vajadzībām, pasažieru autobusu “Ford Transit” ar 18 sēdvietām skolēnu pārvadāšanai, kā arī izbraukumiem uz sporta un kultūras pasākumiem, savukārt pasažieru autobusu “Ford Transit” ar deviņām vietām – vispārējā tipa pansionāta “Derpele” vajadzībām. Tas būs piemērots cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tajā varēs ievietot četrus ratiņkrēslus, būs uzraukšanas rampa un tajā varēs izvietot nestuves gulošiem cilvēkiem.

Lai iegādātos jaunos transportlīdzekļus, novada domes deputāti atbalstījuši lēmumprojektu 2017.gadā ņemt aizņēmumu 129 372 eiro apmērā Valsts kasē.

Zane Gorškova,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri

  • 2021-09-24 19:41 Roberts Atbildēt
    Nesen biju iegājis https://salonsarka.lv/lv/produkts/garderobes-skapji un šie ģerbtuvju skapji atgādināja skolas laiku. Prieks, ka bauskas bērniem tagad arī ir skaists jauns skolas inventārs.

Citas ziņas