Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iepazīsti Bauskas alus darītavu un Bauskas vecpilsētu kopgrupā


Iepazīsti Bauskas alus darītavu un Bauskas vecpilsētu kopgrupā2014.08.02 Komentāri (0) Iepazīsti Bauskas alus darītavu un Bauskas vecpilsētu kopgrupā

 

Bauskas Tūrisma informācijas centrs (TIC) un Bauskas alus darītava ir vienojušies par šī gada galvenajām aktivitātēm un sadarbības virzieniem. Nozīmīgu pasākumu laikā gan iedzīvotājiem, gan viesiem būs iespēja apskatīt Bauskas alus ražotni un uzzināt, kā top visu iecienītais alus un veselības dzēriens.

Tuvākā ekskursija plānota  2.augustā, Bauskas Novada svētku laikā. Apmeklēšanas laiks visos datumos ir vienāds - plkst. 11.00 un 13.00. Tas nozīmē, ka šajā laikā jāpulcējas pie Bauskas alus darītavas, veidojot kopgrupu. Apmeklējuma cena vienam pieaugušajam - 4,50 euro, skolēnam 2,00 euro, bet pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas.

Sadarbībā ar novada gidiem,  Bauskai nozīmīgu svētku laikā  būs iespēja iepazīt arī Bauskas vecpilsētu. Ekskursijas no Bauskas rātslaukuma  –   2.augustā plkst. 13.00.  Ekskursijas cena  - 2,00 euro no personas.

Aicinām iedzīvotājus kopā ar draugiem un viesiem izmantot šo lielisko iespēju un iepazīt Bauskas alus tapšanas procesu un Bauskas vecpilsētu!


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas