Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iedzīvotājus aicina uz diskusiju ar visu Saeimas frakciju pārstāvjiem par ārpolitikas jautājumiem


Iedzīvotājus aicina uz diskusiju ar visu Saeimas frakciju pārstāvjiem par ārpolitikas jautājumiem 2017.09.08 Komentāri (0) Iedzīvotājus aicina uz diskusiju ar visu Saeimas frakciju pārstāvjiem par ārpolitikas jautājumiem

8.septembrī Bauskas Valsts ģimnāzijas Baltajā zālē plkst. 12.40 notiks diskusija ar visu Saeimas frakciju pārstāvjiem par ārpolitikas jautājumiem, konkrēti, par Latvijas ekonomisko attīstību un dalību eirozonā.

Diskusija notiek projektu "Latvijas ārpolitikas un drošības politikas gadagrāmata" un "Latvijas ārlietu simtgade" ietvaros, ko atbalsta Latvijas Republikas Saeima un Ārlietu ministrija. 

Šajā projektā jau otro gadu pēc kārtas tiek rīkotas Latvijas reģionos diskusijas ar sabiedrību par aktuālajiem ārpolitikas jautājumiem.

Paredzēts, ka katrs deputāts 5-7 minūtes paudīs savu nostāju par diskusijas tēmu. Pēc tam notiks diskusija ar moderatoru un auditoriju. Parasti pasākums ilgst 1.5 stundas. Diskusiju moderēs Kārlis Bukovskis, Latvijas Ārpolitikas institūta direktora vietnieks, kas savulaik bija atbildīgs arī par Latvijas prezidentūras ES Padomē programmas veidošanu. 

Plašāka informācija Bauskas Valsts ģimnāzijā, gimnazija@bauska.lv, tālr.69360870, 28779553. 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas