Ceturtdiena, 09. Jūlijs, 2020. Asna, Asne, Zaiga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iedzīvotāji aicināti sniegt priekšlikumus ielu nosaukumu maiņai Janeikās, Jauncodē un Bērzkalnos.


Iedzīvotāji aicināti sniegt priekšlikumus ielu nosaukumu maiņai Janeikās, Jauncodē un Bērzkalnos.2020.06.16 Komentāri (0) Iedzīvotāji aicināti sniegt priekšlikumus ielu nosaukumu maiņai Janeikās, Jauncodē un Bērzkalnos.

Gada sākumā Bauskas novada dome pieņēma saistošos noteikumus par jaunajām Bauskas pilsētas robežām. Tā kā vairāku ielu nosaukumi paplašinātajā teritorijā ir vienādi, nepieciešams veikt nosaukumu maiņu.

Visvairāk nomaināmo ielu nosaukumu  - seši - ir Janeiku ciemā, divām ielām nosaukumi jāmaina Jauncodē, savukārt Bērzkalnos vienai ielai nepieciešams dot divus jaunus nosaukumus:

JANEIKAS

JAUNCODE

BĒRZKALNI

Cerību iela

Lauku iela

Pīlādžu iela

Ķiršu iela

Upes iela

Pļavu iela

Rožu iela

Torņa iela

Zemgales iela

 

Ielu nosaukumi tiek mainīti tām ielām, kurās ir mazāk īpašumu. Ja īpašumu skaits ir līdzvērtīgs, tiek ņemts vērā deklarēto personu skaits, tādejādi ielu nosaukumu maiņa skars iespējami mazāk iedzīvotāju.

Bauskas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt savus ielu jauno nosaukumu priekšlikumus. Ja saņemto priekšlikumu un variantu būs daudz, iedzīvotāji atkārtoti tiks aicināti piedalīties aptaujā, kurā jau vajadzēs balsot un izvēlēties vienu ielas nosaukumu starp vairākiem.

Anketa aizpildīšanai pieejama pašvaldības mājas lapā un Bauskas novada pašvaldības profilā sociālajā vietnē Facebook. Iedzīvotāji aicināti sniegt savus priekšlikumus par jaunajiem ielu nosaukumiem līdz 2020.gada 13.jūlijam.  

IZSAKI SAVU PRIEKŠLIKUMU ŠEIT

Visērtāk savu viedokli var paust, aizpildot anketu, taču savus priekšlikumus ielu nosaukumu maiņai iedzīvotāji var sūtīt arī uz elektroniskā pasta adresi planojums@bauska.lv, kā arī izteikt mutiski, zvanot uz tālruņa numuru 63963972.

 

Ieva Šomina
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr. +371 26591209


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas