Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iedzīvotāji aicināti pieteikt idejas Bauskas novada attīstībai un iedzīvotāju ikdienas dzīves uzlabošanai


Iedzīvotāji aicināti pieteikt idejas Bauskas novada attīstībai un iedzīvotāju ikdienas dzīves uzlabošanai2014.09.25 Komentāri (0) Iedzīvotāji aicināti pieteikt idejas Bauskas novada attīstībai un iedzīvotāju ikdienas dzīves uzlabošanai

Turpinot pavasarī uzsākto projektu "LMT Latvijai", "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) sadarbībā ar Bauskas novadu, izsludina pieteikšanos jaunajam posmam. Līdz 25.septembrim ikviens Bauskas novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuru deklarētā vai juridiskā adrese ir Bauskas novadā, pašvaldībā var iesniegt projekta pieteikumu.

„Mums vairāk par visu ir nepieciešami cilvēki, kuri nebaidās realizēt savas idejas, gatavi sadarboties un aizraut citu, jo tikai tā mēs spēsim Latviju padarīt par veiksmīgu un konkurētspējīgu valsti. Aicinām arī Bauskas novada iedzīvotājus iesaistīties un piedalīties sava novada attīstības veicināšanā,” sacīja LMT klientu centra „Jelgava” vadītāja Agnese Lūkina.

Šī gada LMT Latvijai pirmajā kārtā Talsos, Tukumā, Preiļos un Saldū realizēti vai tiks realizēti 18 sociāli nozīmīgi projekti vairāk nekā 30 000 tūkst. eiro apmērā. "LMT Latvijai" mērķis ir īstenot reģionu iedzīvotājiem svarīgas un nozīmīgas ieceres, padarot sakoptāku vidi, dažādojot sabiedriskās dzīves aktivitātes un veicinot savas pilsētas izaugsmi.

„Lieliski, ka projekta „LMT Latvijai” ietvaros tiek atbalstīti mūsu novada aktīvākie cilvēki, kuru idejas un redzējums saņems vajadzīgo finansējumu, bet par ieguvējiem kļūs plaša sabiedrības daļa”, atzīst Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks.

Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un pašvaldības žūrija, otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks paši iedzīvotāji, balsojot elektroniski portālā DELFI vai aizpildot balsošanas anketas pašvaldībā uz vietas. LMT klientiem būs iespēja balsot arī portālā m.lmt.lv un ar īsziņas palīdzību.

Konkursa uzvarētāji varēs saņemt no 500 līdz 2000 eiro finansējumu vai līdzfinansējumu. Ar detalizētiem projektu konkursa noteikumiem var iepazīties Bauskas novada pašvaldības mājas lapā vai portāla DELFI speciāli izveidotajā sadaļā http://www.delfi.lv/novados/lmt-latvijai/

Iedzīvotāji izrādījuši lielu interesi par dalību un atbalstu līdzšinējās "LMT Latvijai" aktivitātēs - kopumā par projektiem nobalsojuši vairāk nekā 50 000 cilvēku.

Kopumā šogad LMT projekta „LMT Latvijai” ietvaros sadarbojas ar astoņām pašvaldībām - šajā kārtā savas idejas pilsētas ikdienas uzlabošanai varēs iesniegt Bauskas, Līvānu, Ogres un Valkas iedzīvotāji.

Par LMT Latvijai
Jau trešo gadu "Latvijas Mobilais Telefons" sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām pilsētu iedzīvotājiem un iedzīvotāju grupām, kuri vēlas ar idejām un projektiem piedalīties savas pilsētas attīstībā, piedāvā iespēju piedalīties projektā "LMT Latvijai". Šogad "LMT Latvijai" piedalās astoņas pilsētas - Talsi, Tukums, Preiļi, Saldus, Bauska, Līvāni, Ogre un Valka. Mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas pilsētās un atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas pilsētu sabiedriskās dzīves izaugsmei.

Papildu informācijai:
Zita Lazdāne Laķe
22017277, zita.lazdane-lake@porternovelli.lv

Nolikums

Veidlapas WORD formātā

1. pielikums

2.pielikums


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas