Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Iedzīvotāji aicināti izteikt viedokli par rotaļu laukuma Vītolu un Salātu ielas iekšpagalmā izbūvi


Iedzīvotāji aicināti izteikt viedokli par rotaļu laukuma Vītolu un Salātu ielas iekšpagalmā izbūvi2022.03.24 Komentāri (0) Iedzīvotāji aicināti izteikt viedokli par rotaļu laukuma Vītolu un Salātu ielas iekšpagalmā izbūvi

Bauskas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par rotaļu laukuma Bauskā, Vītolu un Salātu ielas iekšpagalmā izbūvi. Bērnu rotaļu laukumu paredzēts izbūvēt no valsts budžeta finansējuma 50 000 euro apmērā.

Vītolu un Salātu ielas iekšpagalmā šobrīd atrodas trīs rotaļu iekārtas: šūpoles, rāpšanās tīkls un rotaļu komplekss. Pašvaldībai ir ierosinājums šīs iekārtas demontēt, salabot un uzstādīt vēl līdz šim ar rotaļu laukuma elementiem neaprīkotā vietā vai arī papildināt kādu no esošajiem rotaļu laukumiem Bauskas novadā. 

Pašvaldība aicina iepazīties ar iespējamo iekārtu plānu: ŠEIT

 

 

Par valsts budžeta finansējumu paredzēts uzstādīt deviņas rotaļu iekārtas, trīs soliņus ar atkritumu urnām un atjaunot smilšu segumu.

Līdz 28.martam iedzīvotāji tiek aicināti izteikt savus priekšlikumus un uzdot jautājumus par rotaļu laukuma elementiem, sūtot ierosinājumus uz e-pastu: jautajums@bauska.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas