Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ideju konkurss Biznesa ekspresis strauji turpina uzsākto maršrutu


Ideju konkurss Biznesa ekspresis strauji turpina uzsākto maršrutu2015.06.18 Komentāri (0) Ideju konkurss Biznesa ekspresis strauji turpina uzsākto maršrutu

Vēl tikai līdz 28.jūnijam visiem aktīvajiem un aizrautīgajiem Latvijas iedzīvotājiem ir lieliska iespēja - piedalīties biznesa ideju konkursā Biznesa ekspresis, kura mērķis ir uzrunāt potenciālos biznesa ideju autorus, iedrošināt tos īstenot savas ieceres, sniedzot nepieciešamās zināšanas un kontaktus to realizācijai, kā arī konkursa uzvarētājiem būs iespēja saņemt finansiālu atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai. Kopējais balvu fonds - vairāk kā 50 000 eur.

Konkurss Biznesa ekspresis, ar Norvēģu finanšu instrumenta atbalstu, tiek organizēts divās kārtās un tajās aicināti piedalīties visi biznesa ideju autori, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu. Konkursa ietvaros katra reģiona labākajām idejām būs iespēja saņemt finansējumu 2000 – 5000 eur apmērā, kā arī mentoru – individuālu konsultantu bezmaksas atbalstu. Īpašas simpātiju balvas saņems arī sponsoru favorītidejas.

Plašāka informācija par Biznesa ekspresi un tā norisi pieejama  konkursa mājas lapa www.biznesaekspresis.lv.

Sekojiet līdzi Biznesa ekspreša ceļam arī sociālajos tīklos -draugiem.lv/BiznesaEkspresis, facebook.com/BiznesaEkspresis un Twitter.com/B_ekspresis

Konkursu organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, sadarbojoties ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.
Finansiālu konkursa atbalstu nodrošina Norvēģijas finanšu instruments, AS Swedbank un SIA VALPRO.  Informatīvo atbalstu nodrošina RE:TV, Radio SWH, Radio SWH+, Radio7, Kurzemes Radio, Radio Tev.


Vairāk informācijas:

Ilze Mauriņa

Biznesa ekspresis vēstnese

E-pasts: ilze@biznesaekspresis.lv

Tālrunis: 29196823

www.biznesaekspresis.lv

Facebook: BiznesaEkspresis

Twitter: @B_ekspresis

Draugiem.lv: BiznesaEkspresis

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas