Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Griķu pamatskolas jubileja pulcina tuvus un tālus viesus


Griķu pamatskolas jubileja pulcina tuvus un tālus viesus2017.05.23 Komentāri (0) Griķu pamatskolas jubileja pulcina tuvus un tālus viesus

Sirsnīgā jubilejas dienas pasākumā Griķu pamatskola 19.maijā pulcināja tuvus un tālus ciemiņus, kuru dzīvē īpaša vieta bijusi Griķu pamatskolai. Svinīgajā reizē pulcējās gan pedagogi, gan skolēni, kas nesen absolvējuši 9.klasi, gan tie, kuru izlaiduma valsis skanējis pirms vairākiem desmitiem gadu. Viesu vidū bija arī skolas bijušie direktori, pašvaldības un novada administrācijas vadība un citi viesi.

Skolas kolektīvs klātesošos priecēja ar daudzveidīgu koncertu. Ar skanīgiem aplausiem publika pauda prieku par skolas pedagogu un audzēkņu kopīgi veidotiem priekšnesumiem – gan dziesmām, gan enerģiskām dejām.

160 gadu skolas vēsturi īsām skicēm izstāstīja skolas audzēkņi.  Katrā laika periodā ir bijuši stipri cilvēki, kas skolas labā devuši savu ieguldījumu.

Kopš 2007.gada skolu vada direktore Daiga Vīlipa. Viņa pati saka: „Man ir ārkārtīgi paveicies, ka varu kopā strādāt ar tik radošiem un labiem pedagogiem. Gribu vēlreiz pateikt paldies!”

Pasākumā trim skolotājām: Ariandai Krūmmalei, Indrai Dulbei un Inārai Klimovičai par radošu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā tika pasniegts pašvaldības apbalvojums.

 Smaržoja bērzu meijas, tika šķirstīti klases albumi un atmiņās cilāti dažādi notikumi, kas piedzīvoti skolas gados. Kopējais atmiņu pasākums bija kā prieka un gandarījuma stariņš ikdienas skrējienā, kas dod spēkus turpmākiem darbiem

  • Kopš skolas dibināšanas 1857.gadā līdz šai dienai skolā strādājuši  17 pārziņi un direktori;
  • Skolai ir divas struktūrvienības: pirmsskolas izglītības iestādes „Dzirnaviņas” un „Mūsa”;
  • Skolā ir daudzveidīgi pulciņi un aktivitātes;
  • Īpaši panākumi jaunsargu kustības aktivitātēs;
  • Griķu pamatskolā bērniem ir iespēja apgūt pamatzināšanas pēc Montesori programmas metodēm;
  • Skolā mācās 95 izglītojamie un 112 pirmsskolnieki

Fotogaleriju no pasākuma SKATĪT ŠEIT

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas