Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Griķu pamatskola ar panākumiem piedalās projektā „Esi līderis”


Griķu pamatskola ar panākumiem piedalās projektā „Esi līderis”2019.04.18 Komentāri (0) Griķu pamatskola ar panākumiem piedalās projektā „Esi līderis”

Valsts mēroga projekta “Esi līderis” ietvaros norisinās dažādi konkursi, no kuriem Griķu pamatskolas skolēni piedalījās divos -  “Darbnesis” un “Profesionālis”, kur ieguva pateicības rakstus par piedalīšanos. Griķu pamatskola projektā piedalās jau otro reizi. 

Vērienīgākais projekta konkurss bija “Es savai skolai”, kura ietvaros Griķu pamatskolas projekta dalībnieki noorganizēja labdarības pasākumu “Esi līderis, kas kalpo”. Ar šo labdarības pasākumu Griķu pamatskola izcīnīja vietu finālā, kur tika iegūta trešā vieta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekta ietvaros pats lielākais šī gada sasniegums - iegūts lielākais apbalvojums “Lielā līdera balva”. To izcīnīja skolas komanda “Šitā štelle aizies” ,  kuras sastāvā ir Viktorija Jasinska, Kristiāna Purviņa un Paula Šumina. Balvu varēja iegūt aktīvi piedaloties konkursos, esot aktīviem līderu dzīvē un projektā kopumā.

„Ir patiess prieks būt daļai no komandas, kas cilvēkam  māca un palīdz  pilnveidot, atrast sevi. Viena no vislielākajām atziņām, kura gūta piedaloties projektā - vienmēr ir jāvirzās uz mērķi, jādara un jācīnās. Ir jāiemācās uzņemties atbildība par savu rīcību, lai turpmāk varētu veidot dzīvi atbilstoši savām vēlmēm. Sēdēt malā nedrīkst! Mūsos katrā ir daļa līdera, tikai atliek jautājums - cik daudz mēs esam gatavi darīt?” tā Griķu pamatskolas 8.klases skolniece un projekta dalībniece Paula Šumina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paula Šumina,
Griķu pamatskolas 8. klases skolniece


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas