Otrdiena, 19. Oktobris, 2021. Drosma, Drosmis, Elīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Grenctāles kultūras nama koncertzālē uzstādīti jauni ugunsdroši aizkari


Grenctāles kultūras nama koncertzālē uzstādīti jauni ugunsdroši aizkari2020.06.16 Komentāri (0) Grenctāles kultūras nama koncertzālē uzstādīti jauni ugunsdroši aizkari

Pašreiz visi pārdzīvojam smagu laikus saistībā ar Covid -19  pandēmiju. Bet dzīve turpinās un iesāktie darbi ir jāpaveic.

Pagājušajā gada nogalē Bauskas novada domes deputāti atbalstīja Brunavas pagasta pārvaldes  priekšlikumu sagatavot un iesniegt projekta iesniegumus ELFLA Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” ietvaros. Brunavas pagasta pārvalde sagatavoja un iesniedza divus projekta pieteikumus- “Grenctāles kultūras nama modernizācija” un “Rotaļu aprīkojuma uzstādīšana Grenctālē”. Projektu iesniegumi ir  apstiprināti un  Grenctāles kultūras nama koncertzālē ir uzstādīti jauni ugunsdroši aizkari. Vēl projekta ietvaros tika iegādāta gaismas un vizuālā tehnika. Projekta kopējās izmaksas 22357,62 EUR, kur 90% no attiecināmām izmaksām ir ELFLA finansējums un 10% pašvaldības.

Saistībā ar Covid -19 pandēmiju,  projekta “Rotaļu aprīkojuma uzstādīšana Grenctālē” ietvaros Grenctālē  rotaļu laukuma izbūve nedaudz aizkavējas. Tas saistīts ar to  ka SIA “MK dizains”, kas uzstādīs rotaļu laukumu, nevarēja iegādāties nepieciešmos materiālus iekārtu izgatavošanai. Laukuma izbūve tiks uzsākta pēc Līgo svētkiem. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 19 502,82 EUR, kur 90%  no attiecināmām izmaksām ir ELFLA finansējums un 10% pašvaldības.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baiba Marčenkova, Brunavas pagasta pārvaldes vadītāja 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas