Ceturtdiena, 28. Oktobris, 2021. Antoņina, Ninona, Ņina, Oksana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Godina pedagogus-seniorus


Godina pedagogus-seniorus2017.10.05 Komentāri (0) Godina pedagogus-seniorus

Sirsnīgi 5.oktobrī Bauskas rātsnamā aizvadīts pedagogu-senioru pasākums, kas veltīts starptautiskajai Skolotāju dienai. Tas noticis ar Bauskas novada pašvaldības Izglītības nodaļas un skolotājas Vijas Cerusas palīdzību, kā arī bērnu un jauniešu skanīgiem priekšnesumiem un dzejas uzvedumiem. 

Bauskas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs pensionētām skolotājām par izciliem sasniegumiem darbā pasniedza pašvaldības apbalvojumus „Goda raksts”.

Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas Valsts ģimnāzija” skolotājai Helēnai Mortukānei par ilggadēju pašaizliedzīgu, apzinīgu mācību un audzināšanas darbu.

Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas Valsts ģimnāzija” skolotājai Teklai Zonei par pašaizliedzīgu un apzinīgu mācību un audzināšanas darbu.

Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas sākumskola” skolotājai Rūtai Rācenājai par mūža ieguldījumu pedagoģiskajā darbā un sakarā ar nozīmīgu dzīves jubileju.

Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas pilsētas pamatskola” skolotājai Inesei Ceplei par ilggadēju un veiksmīgu pedagoģisko darbu.

Bauskas novada pašvaldības iestādes "Bauskas pilsētas pamatskola" skolotājai Agrai Rūtenbergai par ilggadēju un godprātīgu pedagoga darbu piešķirts Bauskas novada pašvaldības apbalvojums "Atzinības raksts". 

Zane Gorškova, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas