Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Godina Bauskas novada gudrākos un talantīgākos jauniešus


Godina Bauskas novada gudrākos un talantīgākos jauniešus 2019.05.15 Komentāri (0) Godina Bauskas novada gudrākos un talantīgākos jauniešus

Bauskas novada gudrākos un talantīgākos jauniešus 14. maijā sveica svinīgā pasākumā Bauskas rātsnamā, kurā tika godināti arī jauniešu skolotāji. Par labiem panākumiem novada, valsts, reģiona, mācību priekšmetu olimpiādēs skolēniem tiks izmaksātas naudas balvas. Svinīgajā pasākumā jauniešiem novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks pasniedza novada piemiņas velti - Raita Ābelnieka un Aigara Urtāna grāmatu “Bauska - pilsēta, kurā satiekas…”

Mācību gada noslēgumā katrs mācību priekšmeta olimpiāžu uzvarētājs savā izglītības iestādē saņems uzslavas un atzinības rakstus, kā arī naudas balvas. Pedagogiem tiks pasniegti pateicības raksti par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu mācību priekšmetu olimpiādēm. Tradicionāli visvairāk dalībnieku, kas savas zināšanas un prasmes parādīja ir matemātikas un latviešu valodas olimpiādēs. Pasākumu skanīgāku darīja Bauskas pilsētas pamatskolas zēnu vokālais ansamblis Ilzes Bērziņas vadībā.

 

Uzslavas rakstus un Atzinības rakstus šajā 2018./2019.mācību gadā saņēma: ŠEIT

 

Fotogalerija: ŠEIT

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas