Sestdiena, 25. Septembris, 2021. Rauls, Rodrigo

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ģimenes lokā brunavietis Rūdolfs Žamaitis atzīmē 102.dzimšnas dienu


Ģimenes lokā brunavietis Rūdolfs Žamaitis atzīmē 102.dzimšnas dienu2018.01.15 Komentāri (0) Ģimenes lokā brunavietis Rūdolfs Žamaitis atzīmē 102.dzimšnas dienu

Rūdolfs Žamaitis no Brunavas pagasta „Nomaļu” mājām 14.janvārī svinēja savu 102.dzimšanas dienu. Rūdolfa kungs visu savu dzīvi aizvadījis Brunavas pagastā, darbodamies gan kā lauku brigādes brigadieris, gan kā celtnieks. Nopietnus pārbaudījumus viņam sagādājis II pasaules karš, kad viņš tika iesaukts vācu armijas leģionā un no kara pārnāca tikai 1946.gadā, kad izstaigāti bija arī Sibīrijas ceļi.

Viņš vienmēr augstu godājis darba tikumu un ģimenes vērtības.  Domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks un Brunavas pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova sveica dižo jubilāru pasniedzot pašvaldības naudas balvu, ziedus, kliņģeri un kalendāru. 

 

 

Nozīmīgo jubileju R.Žamaitis svinēja savu tuvinieku pulkā. Jubilāra meita Dzintra Červinska (attēlā) atzina, ka jubilāra veselība viņa vecumam esot laba, viņam vēl ir lieliska atmiņa. Savulaik viņš stingri un pie darba audzinājis gan savus bērnus, gan mazbērnus. Dažādos godos un saviesīgos pasākumos bijis liels dziedātājs un runātājs.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas