Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ģimenēm ar bērniem ar noteiktu invaliditāti iespēja pieteikties vasaras diennakts nometnē


Ģimenēm ar bērniem ar noteiktu invaliditāti iespēja pieteikties vasaras diennakts nometnē2021.07.09 Komentāri (0) Ģimenēm ar bērniem ar noteiktu invaliditāti iespēja pieteikties vasaras diennakts nometnē

Piedāvājam ģimenēm (2-3 cilvēki) ar bērniem ar noteiktu invaliditāti brīvās vietas vasaras diennakts nometnē. Tiek aicinātas ģimenes - bērns ar noteiktu invaliditāti, līdz 17. g.v. ieskaitot un viņa vecāks/likumiskais pārstāvis, un ir iespēja piedalīties brālim/māsai līdz 17 g.v. ieskaitot. Nometne notiks Jelgavā, skolā “Valdeka”, jūsu dalībai tiek piedāvātas divas grupas - viena, 15.-18.jūlijā un otra, 22.-25.jūlijā.

Lūdzu reģistrēt savu dalību aizpildot informāciju saitē: ŠEIT

Atbildi ar apstiprinājumu/noraidījumu saņemsiet uz reģistrācija norādīto e-pastu 48 stundu laikā. Nometne tiek organizēta kā integrējošs pasākums ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros un dalībniekiem ir bez maksas.

 

Nometnē dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja dzīvot skolas internātā, skolas telpas un apzaļumotā teritorija dažādām nodarbībām un atpūtai, 5-reizēja ēdināšana, viena izbraukuma diena (sestdiena) uz atpūtas nometni "Lediņi". Piedāvājam kopīgas un atsevišķas aktivitātes bērniem un vecākiem/likumiskajiem pārstāvjiem - dažādas radošās nodarbības, māla terapijas nodarbības, kanisterapijas nodarbības, atpūtu un lutināšanu vecākiem, psiholoģisko atbalstu un informāciju par tuvumā pieejamajiem atbalsta pakalpojumiem.

 

Nometne iecerēta kā viena nedēļas nogale - vienai 20 dalībnieku grupai no 15. līdz 18. jūlijam, otrai 20 dalībnieku grupai no 22. līdz 25. jūlijam. Norises vieta Jelgavas pamatskola “Valdeka”, Institūta iela 4, Jelgava.
Nometne ir diennakts, grupai kopā pavadot vienu nedēļas nogali no ceturtdienas līdz svētdienai. Tā tiek organizēta saskaņā ar valstī noteiktajām vasaras nometņu organizēšanas un epidemioloģiskajām prasībām.

 

Nometnes organizators SIA "Sajūtu māja" jautājumu gadījumā, lūgums sazināties nometnes vadītāju Egitu Matulēnu pa tālr. 28382308 vai projekta "Atver sirdi Zemgalē!" komunikāciju speciālisti Ilvu Kalnāju pa tālr. 28814226.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas